Oliver

Anna Edwards Wydawnictwo: Kindle Edition Seria: Blaire's World literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Kindle Edition
dark mafia
literatura obyczajowa, romans
angielski
Blaire's World
dark mafia

Jak na książki z tej serii całkiem przyjemna opowiastka, nie przesycona krwią i przemocą jak np. Beauty. Tytułowy Oliver w dzieciństwie wiele przeszedł, by stać się prawą ręką pakhana. Kiedy do jego szefa trafia dziewczyna w ramach rozliczenia długów, coś w nim pęka, zaczyna odzywać się jego zagrzebane człowieczeństwo... i żyli długo i szczęśliwie.

Na półkach: , , , , , ,

To mroczna, wciągająca lektura i godny dodatek do tej serii osadzonej w "Świat Blaire". Fabuła jest trzymająca w napięciu, a postacie są złożonymi i zniszczonymi wytworami rosyjskiej Bratvy, w którym nie ma miejsca na współczucie.
Amaya jest silną młodą kobietą, ale wciąż pionkiem w machinacjach jej ojca i innych mężczyzn, których spotyka w brutalnym świecie karteli i...

• 2020
  • Dark Erotica