Savior

Okładka książki Savior Teagan Brooks
Okładka książki Savior
Teagan Brooks Wydawnictwo: Independently published Cykl: Blackwings MC - Devil Springs (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Blackwings MC - Devil Springs (tom 3)
Independently published
2019-09-07
2019-09-07
Klub MC romans

Trzecia część serii o motocyklistach Blackwings z Devil Springs.

Savior został oddelegowany z Croftridge do Devil Springs aby móc odnaleźć wewnętrzny spokój. Jest w nim wiele bólu po wypadku, którego był sprawcą, a w którym zginął policjant, który osierocił dwójkę małych dzieci. Pewnej nocy w barze należącym do Klubu spotyka smutną Avery. Para niewiele ze sobą rozmawia, ale nie jest to im do niczego potrzebne. Przez kilka następnych nocy, spędzają ze sobą kilka gorących chwil. Do czasu, gdy pewnego razu mężczyzna znika z życia kobiety. Gdy ta dwójka ponownie się spotyka po kilku tygodniach, ich życie wywraca się do góry nogami. Okazuje się, że jest coś co ich łączy, ale jest też coś, co ich bardzo dzieli. Czy będą w stanie poradzić sobie z prawdą jaka na nich spadnie? Czy ich żale, wyrzuty sumienia oraz poczucie zdrady jakie w nich siedzi, pozwolą im na zbudowanie czegoś nowego i otwarcie „nowego rozdziału” w życiu?

Ta część była dla mnie najbardziej emocjonalną. To, co przeżywali Savior i Avery dla nikogo nie byłoby łatwe. Ile nieszczęść może spaść na jedną osobę? Ile bólu i cierpienia będzie w stanie ta osoba udźwignąć, aby się nie rozpaść? A jednak ta historia, pomimo tych wielu nieszczęść pokazała też jasną stronę. Wsparcie najbliższych w każdym możliwym wymiarze. To w tej części właśnie najbardziej było widać jaką rodziną są dla siebie bracia z Klubu i jak wielkimi uczuciami darzą siebie i swoich najbliższych.

Trzecia część serii o motocyklistach Blackwings z Devil Springs.

Savior - ta cześć jest najlepsza jak do tej pory…jedno tragiczne zdarzenie połączy kilkoro ludzi…zmieni losy, marzenia i nadzieję…Savior żyje z poczuciem winy…życie Avery, zmienia się drastycznie…zostaje sama z dwójka małych dzieci…przekorny los połączył dwoje ludzi, którzy nigdy nie powinni się spotkać…a jednak…piękna historia o wybaczaniu, nie tylko sobie ale i innym…akceptowaniu, rozpaczy, życiu w żałobie, w smutku i żalu…książka daje nam dużo nadziei, że nawet po ciężkich przejściach - jeśli sobie odpuścimy, pozwolimy - przyjdzie nowe, lepsze jutro…

Bardzo dobra część - pokazuje, że złe rzeczy przytrafiają się często dobrym ludziom. Nie wolno oceniać nie znając pełnego obrazu sytuacji...
Piękna książka pokazująca relacja dwojga zranionych ludzi. Tyle, że jakiekolwiek oceny przestają być trafne, gdy zdajemy sobie sprawę, że potocznie znany "sprawca" i "ofiara" pewnego wydarzenia cierpią tak samo mocno.

Dalsza część wypowiedzi zawiera spoilery.
Savior - a właściwie Kellen to młody mężczyzna, który przekonał się, że życie potrafi być niesprawiedliwe. Jak na swój młody wiek nosi na swoich barkach ogromne poczucie winy. Zasnął za kierownicą. Zabił policjanta... Ale co gorsza, zabił męża i ojca. Walcząc z wyrzutami sumienia, bólem i żalem zostaje przez dziadka wysłany do Klubu MC. Z czasem przenosi się do Devil Springs... Właśnie tak, pracując w barze poznaje Grace z którą łączy go kilka namiętnych i ostrych nocy... Do chwili, gdy dowiaduje się, że kobieta jest tak na prawdę Averą. Kobietą, której odebrał męża... Tak - popiepr... sytuacja.
Avery bardzo cierpi po stracie męża, a przez jakiś czas przynajmniej wyobrażenia o życiu z nim. Okej. Na tym skończe.

Cała relacja Savior - Avery - Ian dość skomplikowana i doskonale stworzona przez autorkę. Cudne!
Ta książka skupia się mocno na temacie winy, niewinny, utraty i... akceptacji sytuacji w jakiej znalazł się człowiek.

Jedno przesłanie? Ponadczasowe - NIE OCENIAJ!

Jestem zachwycona!! Brawo!

Dalsza część...

2059

Na półkach: , , , , , ,

Przeszłość Saviora jest jak ciężar, który nosi w sobie. To nie jest coś, od czego naprawdę może uciec, ponieważ tym żyje. To, co daje mu Klub MC, jego rodzina, to bezwarunkowa miłość i wsparcie. Pomogli mu stać się kimś więcej, zmienić jego ścieżkę. Ta ścieżka prowadzi go z powrotem do przeszłości i miejmy nadzieję, że da mu lepszą przyszłość.
Avery kiedyś miała kochającą rodzinę, a przynajmniej tak myślała. Kiedy jej życie nagle się zmieniło i została zmuszona do zbierania kawałków swojego życia, nie spodziewała się, że będzie to takie trudne. W jej życiu czegoś brakuje, a ona nie wie, co to jest. Jej droga ponownie zderza się z Savior'em, a ona powraca do tej części swojego życia, o której chciała zapomnieć. ale nie może i teraz musi znaleźć sposób na lepszą przyszłość. Ta historia uświadomi ci, jak łatwo możemy zmienić swoje życie na lepsze i z miłością i spokojem ruszyć dalej w przyszłość, jak ma się wokół siebie ludzi, którzy ciebie kochają, a taka rodziną są Blackwings MC :)

Avery kiedyś miała kochającą...

• MC Klub

Dodaj cytat z książki Savior