Karol Meissner Wydawnictwo: 2Ryby.pl poradniki
2Ryby.pl
miłość małżeństwo przyjaźń tożsamość sens
poradniki
miłość małżeństwo przyjaźń tożsamość sens

"Test na miłość" - to kilka bardzo ważnych pytań, które warto sobie zadać prze zawarciem małżeństwa. O. Karol Meissner opowiada w sposób ciekawy i zarazem intrygujący.
Są też zabawne pytania, takie które zapamiętuje się na całe życie (jedzenie gęstej zupy - moje ulubione) :)

Drogi Czytelniku, to jest opinia naszego wydawnictwa (2ryby.pl). Każdą treść, którą wydajemy w postaci książki lub audiobooka, wpierw uznajemy za bardzo dobrą, wartościową i potrzebną. Dlatego niech Cię nie dziwi, że ta opinia będzie pozytywna ;-)
„Test na miłość” to pierwszy nasz audiobook. Jako jedyny został wydany w CD-Audio (kolejne CD MP3). Ten produkt powstał jako...

• Wydane przez nas
  • Dzieci

Dodaj cytat z książki Test na miłość