Test na miłość

Test na miłość
2Ryby.pl
2016-06-01
2016-06-01
miłość małżeństwo przyjaźń tożsamość sens

Okładka książki Twoje życie. Nowe rozmowy z dziewczyną o życiu, rodzinie, małżeństwie, płciowości, miłości Karol Meissner, Bolesław Suszka
Ocena 5,0
Twoje życie. N... Karol Meissner, Bol...
Okładka książki Jak budować więzi między małżonkami. Małżeństwo nie musi boleć Elżbieta Kopocz, Karol Meissner
Ocena 6,0
Jak budować wi... Elżbieta Kopocz, Ka...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

O. Karol Meissner - nieżyjący lekarz, benedyktyn... krótko, dosadnie i bez rozwlekania się opowiada o związkach, miłości, fizyczności. Warto odsłuchać sam test na miłość na kanale 2ryby na youtube. Godne polecenia słuchowisko.

Drogi Czytelniku, to jest opinia naszego wydawnictwa (2ryby.pl). Każdą treść, którą wydajemy w postaci książki lub audiobooka, wpierw uznajemy za bardzo dobrą, wartościową i potrzebną. Dlatego niech Cię nie dziwi, że ta opinia będzie pozytywna ;-)
„Test na miłość” to pierwszy nasz audiobook. Jako jedyny został wydany w CD-Audio (kolejne CD MP3). Ten produkt powstał jako cegiełka na produkcję filmów, które są darmowo dostępne w serwisie 2ryby.pl. Treść stanowią bardzo ciekawe nagrania o. Karola Meissnera OSB, które stanowią jakby jego testament duchowy.

więcej Pokaż mimo to video - opinia

Dodaj cytat z książki Test na miłość