Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem

Mike Goldsmith Wydawnictwo: Prószyński i S-ka popularnonaukowa dziecięca
This Book Thinks You're A Math Genius
Prószyński i S-ka
matematyka dziecko geniusz
This Book Thinks You're A Math Genius
popularnonaukowa dziecięca
matematyka dziecko geniusz

Co za rewelacyjna książka! Jak ja żałuję, że w moim dzieciństwie takich książek nie było. Matematyka jest cudowna! To wyśmienita zabawa, która uczy logicznego myślenia, spostrzegawczości i kreatywności. Jestem pod wielkim wrażeniem i uważam, że każdy nauczyciel od matmy powinien się w tę pozycję zaopatrzyć, aby wreszcie nie stresować dzieciaków, nie straszyć ich geometrią i...

Potrzebne są takie książki, które nie tylko dają zadania do rozwiązania, ale sposób podania jest wciągający!