ROZWIŃ ZWIŃ

Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem

Okładka książki Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem
Mike Goldsmith Wydawnictwo: Prószyński i S-ka popularnonaukowa dziecięca
popularnonaukowa dziecięca
This Book Thinks You're A Math Genius
Prószyński i S-ka
2020-09-17
2020-09-17
matematyka dziecko geniusz

więcej Więcej

Super. Po prostu jest super. Mega pomocna, a przy tym nie tylko uczy ale i doskonale bawi. Jedna z fajniejszych obecnie na rynku tego typu książek.

Gdy jesienią nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka ukazała się matematyczna nowość, wiedzieliśmy, że będzie to strzał w dziesiątkę. „Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem” to zbiór ciekawych zabaw matematycznych, które sprawią, że każdy poczuje się asem z matematyki!

Co takiego sprawia, że książka Georginy Amson-Bradshaw jest inna niż wszystkie? Otóż, ta...

super! nauka przez zabawę :) szkoda że jak ja chodziłam do szkoły to nie było takich książek ;p

Jeśli szukasz ciekawej zabawy dla dziecka, która przy okazji go czegoś nauczy to będzie dobry wybór.

Świetna książka interaktywna w sam raz na nudę :)

Co za rewelacyjna książka! Jak ja żałuję, że w moim dzieciństwie takich książek nie było. Matematyka jest cudowna! To wyśmienita zabawa, która uczy logicznego myślenia, spostrzegawczości i kreatywności. Jestem pod wielkim wrażeniem i uważam, że każdy nauczyciel od matmy powinien się w tę pozycję zaopatrzyć, aby wreszcie nie stresować dzieciaków, nie straszyć ich geometrią i...

Potrzebne są takie książki, które nie tylko dają zadania do rozwiązania, ale sposób podania jest wciągający!

• G. Lista zakupów LITERATURA DZIECIĘCA/MŁODZIEŻOWA
  • K. Popularnonaukowe
  • Misc
  • Samodzielne
  • Dzieć

Dodaj cytat z książki Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem