Nadżołnierz Ciała i Nadżołnierz Umysłu

Caroline V. Dragon Wydawnictwo: Ridero IT Publishing Cykl: Kryptonim: Drago (tom 2) Seria: Ludzie Generała literatura piękna
Ridero IT Publishing
Caroline V. Dragon Nadżołnierz Kryptonim: Drago Logan Wolf Christina Drago Nadżołnierz Ciała Nadżołnierz Umysłu
Ridero IT Publishing
Kryptonim: Drago (tom 2)
literatura piękna
Ludzie Generała

Nie wiem czy sięgnę po kolejną część. Nasza główna bohaterka cały czas płacze, ze szczęścia, z bólu, z frustracji - praktycznie prawie przez całą książkę.
Mam duszę romantyka, kocham romanse - ale coś się musi w nich dziać. Niestety jak dla mnie zero akcji, cały czas czytamy jak to ona nie zasługuje na niego i na odwrót i nic poza tym.

• Kryptonim: Drago
  • Caroline V. Dragon