ROZWIŃ ZWIŃ

Po prostu o emocjach. Jak radzić sobie z nimi w życiu osobistym i zawodowym

Okładka książki Po prostu o emocjach. Jak radzić sobie z nimi w życiu osobistym i zawodowym
Anita Rawa-Kochanowska Wydawnictwo: Sensus nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Po prostu o emocjach. Jak radzić sobie z nimi w życiu osobistym i zawodowym
Sensus
2020-08-18
2020-08-18
emocje psychologia poradnik

więcej Więcej

W mojej opinii jest to książka dla osób, które zupełnie nie weszły jeszcze świadomie w świat emocji, jakaś baza, zachęta. Jako taka służy dobrze, jest napisana lekko, ale z konkretnym przekazem i wiedzą, a to się ceni.

Książka jest wielkim zbiorem, w którym autorka stara się objaśnić wszystkie emocje, które nam towarzyszą i co z nich wynika. Wszystko jest precyzyjnie wyjaśnione, lecz w bardzo przystępny sposób, tak, aby czytelnik bez problemu wszystko zrozumiał. Wielkim plusem jest również styl pisania Pani Anity, ponieważ, mimo iż książka porusza również trudne tematy, czytając, możemy...

#402 - Po prostu o emocjach - Anita Rawa - Kochanowska - Wydawnictwo Sensus

#155/52/2020

"Gdy jesteśmy w pogodnym nastroju łatwiej przypominamy sobie różne wiadomości i mamy dostęp do zgromadzonej wiedzy o nas samych, o innych ludziach, o życiu i o świecie."

Jest to poradnik psychologiczny. Swoją premierę miał dnia 18.08.2020 roku. Na 280 stronach znajdujemy zagadnienia...

Bardzo ciekawa pozycja dla wszystkich miłośników psychologii i nie tylko. Wyjaśnia mechanizmy działania emocji i ich wpływ na codzienne życie i jego jakość oraz sposoby radzenia sobie.

Zawsze interesowały mnie książki psychologiczne, pozwalające zajrzeć w głąb duszy człowieka, poznać przyczyny i skutki pewnych zachowań, zrozumieć drugą osobę, dlatego, gdy tylko zobaczyłam „Po prostu o emocjach”, wiedziałam, że muszę ją mieć.

W dzisiejszym świecie życie płynie bardzo szybko. Nim się obejrzymy, mijają kolejne pory roku, obchodzimy następne urodziny. W tym...

„… Kochanie kogoś to nie tylko sprawa silnego uczucia – to również decyzja, osąd, obietnica. Gdyby miłość była wyłącznie uczuciem, nie byłoby podstawy do obietnicy dozgonnej wzajemnej miłości …”

Wielu pisarzy i dziennikarzy zawsze zastanawia się, jak zacząć każdy tekst. Sama przekonałam się wielokrotnie, że wszystko zależy od sytuacji, magii chwili, a nawet przyswojonej...

• Psychologia
  • Chcę w prezencie
  • 2021
  • Popularnonaukowe
  • Psyche
  • Poradniki, eseje, itp.

Anita Rawa-Kochanowska Po prostu o emocjach. Jak radzić sobie z nimi w życiu osobistym i zawodowym Zobacz więcej