Doctor Who: Breaking Bubbles and Other Stories

Okładka książki Doctor Who: Breaking Bubbles and Other Stories
Nev FountainUna McCormack Wydawnictwo: Big Finish Productions Cykl: Big Finish Doctor Who Audio Dramas (tom 188) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Big Finish Doctor Who Audio Dramas (tom 188)
Doctor Who: Breaking Bubbles and Other Stories
Big Finish Productions
2014-07-01
Data 1. wydania:
2014-07-01
angielski
Szósty doktor Doctor Who audiodrama

Okładka książki Dialog, nr 5-6 (534-535)/ maj-czerwiec 2001 Jon Fosse, Amelia Hertzówna, Jacek Kopciński, Ryszard Przybylski, Mark Ravenhill, Redakcja miesięcznika Dialog, Ingmar Villqist, Jan Zieliński (historyk literatury)
Ocena 6,5
Dialog, nr 5-6... Jon Fosse, Amelia H...