Beloved

Corinne Michaels Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: Beloved (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2014-05-27
Kinga Markiewicz
Szósty Zmysł
Beloved (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Kinga Markiewicz

Czytałam już inne książki Corinne Michales, ale "Beloved" staje się moją ulubioną, widać jaki ogrom pracy musiała włożyć, aby napisać ją tak, żeby przekazać wszystkie emocje i żeby trafiła do czytelnika i do jego serca. Chciałabym bardzo podziękować wydawnictwu szóstyzmysł za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki.

Catherine czuję się pusta, odrzucona i winna...

"Złamał mnie. Zrujnował. I nie był ostatnim mężczyzną, któremu się to udało"

Gdy wszyscy mężczyźni, których kochasz, odchodzą od Ciebie, nie trudno jest szukać winy w sobie.
Catherine to kobieta sukcesu. Pracuje w renomowanej firmie zajmującej się reklamą.
Wydaje jej się, że ma szczęśliwe życie. Narzeczonego, w planach ślub, dobrą pracę.
Całe jej wyobrażenia legły w...

„Słowa mają głęboki wydźwięk i przemawiają do mojego serca. Każde z nich ma ukryte znaczenie”.
Catherine, jest kobietą, która wychowywała się w niepełnej rodzinie, dodatkowo cały czas nosiła w sobie poczucie winy, że nie była wystarczająco dobra, aby ojciec został z nimi.
Mężczyzna, któremu zaufała w następnej kolejności, był jej narzeczony Neil.
Dziewczyna planowała ślub,...

Catherine to młoda dziewczyna, która nie ma szczęścia w miłości. Opuścił ją ojciec co odcisnęło się w jej psychice. Związki, w które wchodziła zawsze kończyły się niepowodzeniem. Nawet nakryła na zdradzie swojego narzeczonego ze swoją przyjaciółką. Nie potrafi już zaufać mężczyznom. Jednak kiedy pojawia się Jackson nagle w jej życiu wszystko się zmienia.
Jackson to...

"Beloved" 1 część cyklu "Belonging duet" /jednocześnie 1 tom serii Salvation - Corinne Michaels

Catherine nie miała szczęścia w miłości. Zostawił ją ojciec gdy była jeszcze małym dzieckiem, jej związki z mężczyznami nie były idealne, zawsze doświadczała zawodu z ich strony, na koniec nakryła narzeczonego na zdradzie. To wszystko sprawia, że boi się znów zaufać. Jednak gdy...

Książkę czytałam ość dawno, jednak zapamiętałam, a to coś musi znaczyć. Wiadomo mamy teraz stertę książek typu romans i jedna podobna do drugiej, ale czy nie jest fajnie przeczytać o miłości o którą warto walczyć. Gorący kubek czekolady, koc i ta książka to wspaniale spędzony czas.

Miazga...totalna nuda i strata czasu.

Taka zabawa w kotka i myszkę. Niby chcą, niby nie. Niby są razem, niby nie są. Niby zrywają, niby nie i tak w koło Macieju.

Nie da się oderwać od książek C.Michaels, Polecam ! :)

Catherine nie miała szczęścia do mężczyzn. Zawsze się na nich zawodziła. Jednak gdy spotkała Jacksona jej świat stanął w ogniu. Mężczyzna niesamowicie na nią działał , jednak jej zranione serce bało się kolejnego bólu. Gdy dochodzi do tragedii dziewczyna zdaje sobie sprawę że mężczyzna był tym jedynym i nie powinna go odtrącać jednak czy nie będzie za późno na wyznanie...

• E-book
  • Romans