Beloved

Okładka książki Beloved Corinne Michaels
Okładka książki Beloved
Corinne Michaels Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: Beloved Duet (tom 1) Seria: The Salvation Series literatura obyczajowa, romans
Beloved Duet (tom 1)
The Salvation Series
Beloved
Szósty Zmysł
2020-07-15
2020-07-15
2014-05-27
Kinga Markiewicz

Trochę za słodka, zraniona kobieta poznaje przystojniaka, który jest jej klientem. Jak to przystojniak to nie ma tutaj fakt wyuzdanego seksu i podrywu jesteś moja i koniec, ale trochę za słodko dla mnie. Sama końcówka tak się rozkręciła, że mam nadzieje na kolejna cześć bez grama nudności.

Fajna książka , wciągająca i szybko się czyta.

Fajna książka , wciągająca i szybko się czyta.

Książka ma potencjał ale jest coś w stylu autorki, co mi przeszkadza.

Książka ma potencjał ale jest coś w stylu autorki, co mi przeszkadza.

Bardzo lubię twórczość Corinne
Michaels, dlatego sięgnęłam po starsze jej tytuły. Dobrze, że zrobiłam to teraz, a nie kilka lat wcześniej. Bo „Beloved” jako debiutancka powieść jest bardzo średniej jakości. Nie wiem, czy wówczas wzięłabym się za kolejne książki autorki. Przez większość czasu podczas czytania się nudziłam, a dopiero w drugiej połowie zaczęło się dziać coś ciekawego. Najbardziej zachowanie bohaterki i jej dramatyzowanie mnie irytowało. Do samego końca ją nie polubiłam. Co innego postać Jacksona. Podobała mi się jego tajemniczość i troszkę się nim zauroczyłam. Cała książka jest opowiedziana oczami Cat, a szkoda, bo brakowało mi, co myśli w niektórych momentach Jackson. On i Catherine mieli w książce niesamowitą chemię, którą w opowieściach Corinne nigdy nie brakuje. Mam wrażenie, że tutaj mamy więcej gorących scen w fabule niż w obecnych książkach napisanych przez autorkę. Teraz są bardziej delikatne. Również plusem tej opowieści jest Ashton, przyjaciółka Cat, która nieraz dobrze przemawiała jej do rozumu. Zakończenie zaskakuje i skłania, aby przeczytać kontynuacje, jednak nie jestem pewna czy szybko się na nią zdecyduje.

Bardzo lubię twórczość Corinne

Oo całkiem fajna. 7/10
Jestem fanka Corinne M. Uwielbiam jej pióro. Tak więc i tym razem zachwyciła mnie ta historia. I oczywiście są nawiązania do innych powieści autorki.

Oo całkiem fajna. 7/10

Książka była po prostu ok. Nie zachwyciła mnie jakoś bardzo, ale beznadziejna też nie była.

Super lekko się czyta!

Super lekko się czyta!

Początek i końcówka świetna ale środek nudnawy. Po porzuceniu i zdradzie Cat nie potrafi otworzyć się na nowe uczucia. Miota się, myśli i trochę za długo to trwa. Zdecydowanie najsłabsza książka autorki, które jak dotąd przeczytałam. Oby druga część była lepsza.

Chyba jej nie doczytam. Jest nudna jak flaki z olejem. Nagle zjawia się gość, który ją wielbi? jej rozterki na 3 strony powodują u mnie drgawki…niby dziewczyna, która z eks-mężem potrafiła walczyć o swoje na rynku pracy, teraz staje się ciepłą, niepewną kluchą. Nudaaaa

Polecam! Uwielbiam książki Corinne, często w jej książkach pojawia się wątek z misjami, wojskiem:) podoba mi się ten temat!
Autorka pisze z sensem, czyta się szybko, książka wciąga:)

Autorka pisze z sensem, czyta się szybko, książka wciąga:)