Beloved

Okładka książki Beloved
Corinne Michaels Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: The Belonging Duet (tom 1) Seria: The Salvation Series literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
The Belonging Duet (tom 1)
The Salvation Series
Data 1. wydania:
2014-05-27
Kinga Markiewicz

więcej Więcej

Polecam! Uwielbiam książki Corinne, często w jej książkach pojawia się wątek z misjami, wojskiem:) podoba mi się ten temat!
Autorka pisze z sensem, czyta się szybko, książka wciąga:)

Jak ta Autorka pisze, nie sposób się oderwać. Kolejna seria, która zostawia mnie z serduchem roztrzaskanym na maxa i gonitwą myśli. Co przyniesie drugi tom? Czy będzie happy end ,czy moje serce roztrzaska się w drobny mak?
Zabieram się za tom 2 a Was całym sercem zachęcam po sięgnięcie po twórczość C. Micheals,

Bardzo lubię książki Corinne Michaels, autorka pisze bardzo dojrzałe opowieści. Tak też jest tym razem. Polecam

113/2021

Bardzo fajnie sie czyta.
Fajni bohaterowie, podobała mi sie nawet bardziej niż historia Nat i Liama

Powieść Beloved łączy się fabularnie z książkami Consolation i Conviction, ale chronologicznie jest wcześniej, choć w Polsce została wydana później. Najbardziej rzucającą się w oczy wadą tej powieści jest niekończący się natłok błędów! Literówki, brak wyrazów, nadmiar wyrazów, zła odmiana - wszystko to skutecznie zniechęca do dalszego czytania. Poza tym sama fabuła nie...

Autorka po raz kolejny zafundowała mi przyjemny wieczór... książka - każda wychodząca spod jej pióra to dla mnie czysty relaks. Wiem, że czas spędzony z książką jest tego wart.
Beloved bardzo mi się podobała... znalazlam tu wiele emocji, które sama odczuwałam... miałam wrażenie, że z każdą kolejną stroną pochłania mnie coraz bardziej...
Zmaganie ze zdradą, ...

Książka dostępna na Legimi i ma bardzo dużo błędów, szybko się czyta ale z tymi błędami jest to bardzo denerwujące. Historia głównych bohaterów jakoś mnie nie powaliła, nie wyróżniała się na tle innych które czytałam. Tej autorki bardziej przypadła mi do gustu historia "wróć do mnie", myślę że bracia Arrowood pokazują lepszą historię.

"Belonging duet" jako całość, jest to bardzo fajna historia miłości dwóch poranionych osób. Książkę czyta się w miarę przyjemnie. O ile sama historia Cat i Muffina jest interesująca, o tyle sama Cat jest irytująca. Cały czas tylko płacze. Czytając książkę. Miałam wrażenie, że tylko skupia się na samej sobie. Tylko ona została zraniona, wszyscy dookoła powinni tylko ja...

• 2021
  • Legimi