BAW SIĘ Z NAMI! WYCIECZKA Z PRZYJACIÓŁMI

Wilga
2020-06-17
2020-06-17
8 min.
dla dzieci zwierzęta wycieczka obrazki ruchome

Okładka książki Żegnaj pieluszko! Jak miś polubił nocniczek BELLINDA RODIK, KERSTIN M. SCHULD
Żegnaj pielusz... BELLINDA RODIK, KER...
Okładka książki Zasypianki Paweł Beręsewicz, Jan Brzechwa, Wanda Chotomska, Józef Czechowicz, Agnieszka Frączek, Dorota Gellner, Dorota Głośnicka, Czesław Janczarski, Lech Konopiński, Urszula Kozłowska, Janina Porazińska, Ludwik Starski, Ewa Szelburg-Zarembina, Danuta Wawiłow
Zasypianki Paweł Beręsewicz,&n...
Okładka książki Wiersze naszego dzieciństwa Aleksander Fredro, Maria Konopnicka, Urszula Kozłowska
Wiersze naszeg... Aleksander Fredro, ...

Książeczka skierowana jest do najmłodszych dzieci. Wykonana jest z grubego kartonu, odpornego na zniszczenia. Ruchome elementy z łatwością obsługuje roczne dziecko. Ilustracje przyciągają uwagę, a krótki tekst zdążymy przeczytać zanim dziecko nie straci zainteresowania.

Królik, Kotek i Piesek podróżują łódką po rzece i zwiedzają różne krainy. Bardzo ciekawa pozycja od 1 roku życia. Elementy wysuwane pobudzają wyobraźnię dziecka i zmuszają do pokazywania paluszkiem. Polecam!! Moja Julka uwielbia !

• Czytane z Julką
  • Czytam z dzieckiem