Tato, zdobądź dla mnie księżyc

Okładka książki Tato, zdobądź dla mnie księżyc
Eric Carle Wydawnictwo: Tatarak literatura dziecięca
34 str. 34 min.
literatura dziecięca
Tatarak
2018-08-06
2018-08-06
34 min.
Lena Hadder
dziecko carle książka dla dzieci dla maluchów piękne ilustracje

Poetycka. Wysmakowana. Ciekawa wizualnie i graficznie. Nie przegadana. Piękna po prostu.

Najchętniej czytana książka w życiu dwulatka. Przez pewien czas czytana każdego wieczora po kilka razy i czasami jeszcze w ciągu dnia. Kartki otwierane na różne strony - bardzo pomysłowe. Na YT jest animowana wersja historii.

Nie jestem wielkim fanem ilustracji z tej serii ale dzieciaka wciąga zawsze i dobrze czyta się na dobranoc.

Kolejna fantastyczna książeczka Erica Carla, z pięknymi ilustracjami i mądrą historią, którą polubi każdy maluch.

Dodaj cytat z książki Tato, zdobądź dla mnie księżyc