Kup teraz - 11 ofert w cenie od 19.39 zł do 30.60 zł

Tato, zdobądź dla mnie księżyc

Eric Carle Wydawnictwo: Tatarak literatura dziecięca
Lena Hadder
Tatarak
dziecko carle książka dla dzieci dla maluchów piękne ilustracje
literatura dziecięca
Lena Hadder
dziecko carle książka dla dzieci dla maluchów piękne ilustracje

Najchętniej czytana książka w życiu dwulatka. Przez pewien czas czytana każdego wieczora po kilka razy i czasami jeszcze w ciągu dnia. Kartki otwierane na różne strony - bardzo pomysłowe. Na YT jest animowana wersja historii.

Nie jestem wielkim fanem ilustracji z tej serii ale dzieciaka wciąga zawsze i dobrze czyta się na dobranoc.

Kolejna fantastyczna książeczka Erica Carla, z pięknymi ilustracjami i mądrą historią, którą polubi każdy maluch.

• Czytam z dzieckiem
  • Chcę mieć
  • Dla szkrabów
  • Biblioteczka dziecięca
  • Biblioteczka Lidii
  • Literatura amerykańska i kanadyjska
  • Szymuś
  • Domowa biblioteczka dziecka

Dodaj cytat z książki Tato, zdobądź dla mnie księżyc