Odwet Wysokiej Gwiazdy. Wojownicy. Superedycja tom 4

Okładka książki Odwet Wysokiej Gwiazdy. Wojownicy. Superedycja tom 4 Erin Hunter
Okładka książki Odwet Wysokiej Gwiazdy. Wojownicy. Superedycja tom 4
Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy (tom -4) Seria: Wojownicy. Superedycja. fantasy, science fiction
Wojownicy (tom -4)
9788382030105
Wojtek Cajgner
dla dzieci młodzieży koty

Książka S U P E R!
Przeczytałem ją w mniej niż cztery dni.
Książka opowiada o życiu Wysokiej Gwiazdy przed staniem się przywódcą.
Początek książki pokazuje jak Wysoka Gwiazda jest kociakiem.
dalsza część książki opowiada jak Wysoki Ogon (jako wojownik) jest targany zemstą.
książka była by lepsza gdyby podróż nie przeciągnęła się za długo, a niestety tak było.
Polecam tę książkę każdemu fanowi wojowników i nie tylko.
Gratuluje Erin Hunter!

Książka S U P E R!
Przeczytałem ją w mniej niż cztery dni.
Książka opowiada o życiu Wysokiej Gwiazdy przed staniem się przywódcą.
Początek książki pokazuje jak Wysoka Gwiazda jest kociakiem.
Polecam tę...

Bardzo ciekawe dzieje Wysokiej Gwiazdy jednej z lepszych postaci dla mnie przyjemnie się czyta! Polecam!

Początek był wręcz świetny, jednak dalsza część książki dłużyła się i była pozbawiona sensu. Wisienką na torcie (jednak trochę spleśniałą) było zakończenie z czapy, które już totalnie pogrzebało motyw wcześniejszych wydarzeń. Chyba jedna z najgorszych - według mnie - pozycji w Wojownikach.

Nie spodziewałam się, że Wysoka Gwiazda może mieć taką przeszłość. Łączy się z tomami głównej serii, chociaż nic, co zostało w niej wspomniane, nie wskazywało na to. Polecam wszystkim fanom Wojowników, chociaż aby sięgnąć i zrozumieć tą książkę, raczej lepiej zacząć od Ucieczki w Dzicz.

Odwet Wysokiej Gwiazdy porusza ciekawe wątki i jest w dużym stopniu wątkiem o podróży. Ja wolę opowieść przed podróżą. Tak jakoś XD.
Ale cała książka jest bardzo spoko szczególnie dla fanów fantastyki czy romansu no i obowiązkowo dla fanów ,,Wojowników"

Ogromnie się ucieszyłam, gdy dowiedziałam się, ze zostanie wydana Superedycja o Wysokiej Gwieździe, bo darzę go szczególną sympatią. Książka rewelacyjna, ogromnie mi się podobało, że poznaję klany tym razem w perspektywy Klanu Wiatru. Podczas lektury, kilka razy zakręciła się łezka w oku, ale było warto. To będzie jedna z moich Najukochańszych pozycji od Erin Hunter. Bardzo polecam.

Bardzo interesująca książka. Czytając ją dowiadujemy się o przyszłości Wysokiej Gwiazdy, która była czasami skomplikowana. I pozwala na zobaczenie życia w Klanie wiatru od wewnątrz.

Odwet Wysokiej Gwiazdy to historia jednego z przywódców Klanu Wiatru. Poznajemy tu jego historie odkąd był kociakiem.
Dowiadujemy się tu o dawnych tradycjach i tajemnicach Klanu Wiatru. Książka ma dużo akcji i jest bardzo ciekawa. Polecam :)

Zdecydowanie najlepsza czesc serii. Wysoka Gwiazda duzo zyskal w moich oczach, stal sie moja ulubiona postacia :D

Moja druga ulubiona superedycja. Przeszłość Wysokiej Gwiazdy jest bardzo ciekawa, a jego dzieciństwo w którym odrzuciła go matka po śmierci ojca strasznie mnie zasmuciła.

• Wojownicy
  • Nie posiadam