Warriors Super Edition: Tallstar's Revenge

Okładka książki Warriors Super Edition: Tallstar's Revenge
Erin Hunter Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Wojownicy (tom -4) Seria: Warriors Super Edition literatura dziecięca
literatura dziecięca
Data 1. wydania:
2013-07-02
angielski

więcej Więcej

Odwet Wysokiej Gwiazdy porusza ciekawe wątki i jest w dużym stopniu wątkiem o podróży. Ja wolę opowieść przed podróżą. Tak jakoś XD.
Ale cała książka jest bardzo spoko szczególnie dla fanów fantastyki czy romansu no i obowiązkowo dla fanów ,,Wojowników"

Odwet Wysokiej Gwiazdy to historia jednego z przywódców Klanu Wiatru. Poznajemy tu jego historie odkąd był kociakiem.
Dowiadujemy się tu o dawnych tradycjach i tajemnicach Klanu Wiatru. Książka ma dużo akcji i jest bardzo ciekawa. Polecam :)

Ogromnie się ucieszyłam, gdy dowiedziałam się, ze zostanie wydana Superedycja o Wysokiej Gwieździe, bo darzę go szczególną sympatią. Książka rewelacyjna, ogromnie mi się podobało, że poznaję klany tym razem w perspektywy Klanu Wiatru. Podczas lektury, kilka razy zakręciła się łezka w oku, ale było warto. To będzie jedna z moich Najukochańszych pozycji od Erin Hunter. Bardzo...

Bardzo interesująca książka. Czytając ją dowiadujemy się o przyszłości Wysokiej Gwiazdy, która była czasami skomplikowana. I pozwala na zobaczenie życia w Klanie wiatru od wewnątrz.

Książki jeszcze nie skończyłem ale już widzę że jest świetna. Bardzo dużo wpływa na to że w końcu dostajemy książkę o innym klanie niż Klan Pioruna. (No może nie w końcu ale ta jest zdecydowanie ciekawsza niż Tajemnica Żółtego Kła.) Jest to ogromny powiew świeżości. Nie spodziewałbym się że połowa kotów Wiatru kopie tunele w ziemi. No tylko do czasu ale była to ich...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka super, ciekawa fabuła, fajnie napisane postacie. Aktualnie moja ulubiona super-edycja z Wojowników.

Tallstar x Jake, jeden z lepszych homo shipów z Wojowników <3

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Wojownicy
  • Chcę w prezencie