Dominic

Sarah Brianne Wydawnictwo: YoungInkPress Cykl: Made Men (tom 8) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
YoungInkPress
Made Men (tom 8)
literatura obyczajowa, romans
angielski

gdzie można to przeczytać?

56/2021

"Dominic" to ósma część serii Made Man, na którą czekałam z niecierpliwością, po tajemniczym zakończeniu poprzedniego tomu. Nie mogłam się doczekać co się stało po drugiej stronie słuchawki i kogo dosięgła kula.
Książka ukazuje całe życie Dominica i najważniejsze momenty jakie pojawiały się w poprzednich częściach, tylko rozwinięte o myśli Dominica. Długa droga jaką...

• Chcę w prezencie
  • Mafia