Kup teraz - 14 ofert w cenie od 25.15 zł do 48.97 zł

Jutro? Nie ma takiego dnia w tygodniu!

Sam Horn Wydawnictwo: Laurum nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Michał Lipa
Laurum
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Michał Lipa

"Zawsze, gdy mamy możność bycia z ludźmi, których kochamy, przeżywamy swoje najlepsze dni. Kiedy budzimy się co rano i możemy się cieszyć dobrym zdrowiem, przeżywamy swój najlepszy czas. Kiedy możemy wyjść na zewnątrz i będąc w ruchu, napawać się cudami natury, przeżywamy najlepsze chwile. Kiedy robimy to, w czym jesteśmy dobrzy i co ma znaczenie dla innych ludzi,...

• XYZ
  • Zarządzanie czasem
  • Mam
  • .Books in 2020
  • 2021
  • Z polecenia do kupienia ...

Dodaj cytat z książki Jutro? Nie ma takiego dnia w tygodniu!