TONGUE FU! SZTUKA WALKI JĘZYKIEM. O rozwiązywaniu konfliktów słownych

StudioEMKA
TONGUE FU!
biznes, finanse
1999-01-01

świetna książką, którą warto mieć na swojej półce. Niezwykle praktyczna. To nie jest teoretyczny podręcznik z wiedzą, którą jest oderwana od rzeczywistości.

„Prawdziwa sztuka konwersacji polega nie tylko na tym, by powiedzieć właściwą rzecz we właściwym czasie. Należy nauczyć się także, czego i kiedy nie mówić” – te słowa Dorothy Nevill powinny stać się naszym drogowskazem, który wskazywać będzie kierunek, którym warto podążać w swoim życiu. Nie od dziś wiadomo, że retoryka to sztuka, że słowa maja wielką moc, którą możemy...

• Psychologia
  • Posiadam2