Can I Come Over?

angielski
WGW Books, LLC
literatura obyczajowa, romans
angielski

Autorka ma swój konkretny styl, czyli raczej krótkie powieści erotyczne, lekkie, na popołudnie czy wieczór. Tak też wygląda to w tym przypadku, dodatkowo mam wrażenie, że brak tutaj było pomysłu na fabułę, ponieważ główna bohaterka pisze... krótkie powieści erotyczne i nie ma pomysłu (sic!). Później akcja trochę bardziej się rozkręca, więc całość czyta się całkiem sprawnie...

• Erotyk
  • Guilty Pleasure
  • Short/Novella
  • Niegrzeczni chłopcy

Dodaj cytat z książki Can I Come Over?