Czapu Czipu. Co tak kapie?

Bogna Sroka-Mucha Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Czapu Czipu interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Egmont Polska
0-3 lat nauka wymowy
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Czapu Czipu
0-3 lat nauka wymowy

2049

Słuch jest jednym ze zmysłów, od którego rozwoju zależy niesamowicie dużo. Więcej niż byśmy przypuszczali, ponieważ to właśnie od niego zależy opanowanie umiejętności mówienia, czytania i pisania. Oczywiście można mówić nie słysząc (migać), pisać i czytać, ale będzie to bardzo utrudnione. Źle rozwinięty słuch to problem z rozpoznawaniem dźwięków, co może przekładać się na...

Czarodziejska czapka.

Czapu Czipu to mały chłopiec o bardzo bujnej wyobraźni. Posiada on niezwykłą, czarodziejską czapkę, która ma moc naśladowania i odtwarzania rozmaitych dźwięków. Chłopiec za każdym razem ma za zadanie odgadnąć kto lub co wydaje dany dźwięk - przy okazji świetnie się przy tym bawiąc ;)

Książeczka jest znakomitą rozrywką, a jednocześnie zabawą...

Czapu Czipu to mały chłopiec, który nosi wielką, papierową czapkę – taką, jaką niegdyś robiło się z gazety, szykując się do malowania. Z tym że to nakrycie głowy jest wyjątkowe, bo magiczne. Potrafi zmieniać kolory, wydawać różne dźwięki, a na dodatek robić czarodziejskie sztuczki, zachęcając przy tym chłopca, a wraz z nim czytelników do wspólnej zabawy.

Zabawa ta polega...

• Seryjne
  • RÓŻNE MOŻE
  • Współpraca
  • KONTYNUACJE (już są!)

Dodaj cytat z książki Czapu Czipu. Co tak kapie?