Legacy of Lies

Whitney G. Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Empire of Lies (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Kindle Edition
Empire of Lies (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Jako romans trylogia musi się oczywiście kończyć happy-endem. Pozostaje jedynie do ustalenia, czyje Dziedzictwo zatriumfuje, mściciela i prywatnego egzekutora sprawiedliwości Michaela, czy dziedziczki fortuny tatusia Meredith. Ale przecież i tak najważniejsze, że zwycięża seks i miłość!

Kiepściutki jednak jest ten erotyk. Może gdyby autorka scaliła go w jedną książkę i...

• English

Dodaj cytat z książki Legacy of Lies