Okładka książki Siła subskrypcji - Jak zdobyć klientów i zbudować dochodowy biznes abonamentowy w dowolnej branży John Warrillow
John Warrillow Wydawnictwo: IMKER biznes, finanse
biznes, finanse
IMKER
2020-05-01
2020-05-01

📚💰 Siła subskrypcji - Zbuduj dochodowy biznes abonamentowy! 💡🔐

Czy wiesz, że dzisiejsza ekonomia subskrypcji to prawdziwa rewolucja w biznesie? Amazon, Netflix, Apple czy Spotify odniosły olbrzymi sukces, oferując produkty i usługi w formie subskrypcji. Teraz czas na Ciebie! Ta książka to przewodnik, który zainspiruje Cię do zmiany i pomoże zbudować dochodowy biznes abonamentowy w dowolnej branży. 🚀💼

Nie ma już potrzeby szukania klientów na siłę, gdyż abonament przyciąga ich sam do Ciebie. Stały dopływ gotówki, lojalni klienci - to tylko niektóre z korzyści, które czekają na Ciebie po przejściu na model abonamentowy. Niezależnie od branży, w której działasz, ta książka pokaże Ci, jak podnieść wartość Twojej firmy i osiągnąć stabilny, odnawialny dochód. 💵💎

Autor tego rzetelnie opracowanego przewodnika przedstawia mnóstwo danych i praktycznych przykładów, które pomogą Ci sprzedawać subskrypcje, ograniczyć rezygnacje i ocenić zdrowie swojego biznesu. To kompleksowe połączenie teorii z praktyką, które pozwoli Ci odnieść sukces w świecie subskrypcji. 📊📈

Niezwłocznie przekonaj się, jakie możliwości daje Ci biznes abonamentowy. Ta książka to wyjątkowa okazja, by zdobyć wiedzę od autora, który doskonale opanował temat. Wzbogacisz swoją wiedzę, znajdziesz inspirację i odkryjesz tajniki modeli subskrypcyjnych. 🌟📖

Zainwestuj w swoją przyszłość, poznaj świat subskrypcji i zacznij budować dochodowy biznes już teraz! Nie pozwól, aby Twoja firma została w tyle. 🚀💡 #SiłaSubskrypcji #BiznesAbonamentowy #ZdobądźKlientów #StałyDochód #ModelAbonamentowy #SukcesWBiznesie #OdnawialneŹródłoDochodu #WartośćTwojejFirmy #RzetelnyPrzewodnik #PraktycznePrzykłady #BudujZdrowyBiznes #KsiążkaInspirująca #OsiągnijSukces #ZyskajWiedzę #PoznajTajnikiSubskrypcji #InwestujWSwojąPrzyszłość #ZacznijTeraz #PrzedsiębiorcaSukcesu #BranżaAbonamentowa #ZbudujStabilnyBiznes #CzytajIKształćSię #RozwijajSwójBiznes #LojalniKlienci #DopasowaneRozwiązania

📚💰 Siła subskrypcji - Zbuduj dochodowy biznes abonamentowy! 💡🔐

Książka jest znakomita!

W pierwszej chwili zastanawiałem się, czy stosunek ceny do objętości (200 str.) nie jest za wysoki. Pomimo tego zdecydowałem się na jej kupno i zostałem bardzo mile zaskoczony.

Po pierwsze książka posiada bardzo wartościowe elementy. Czytelnik jest prowadzony przez różne modele subskrypcyjne, ich właściwości, sposoby promocji oraz sprzedaży.

Po drugie książka jest niezwykle spójna. Autor wykorzystuje przykłady, ale tylko w obszarze koniecznym do zobrazowania modelu. Przedłożone wyliczenia oraz rysunki stanowią świetne uzupełnienie dla praktyków.

Zdecydowanie polecam książkę dla osób, które interesują się zagadnieniem subskrypcji.

Książka jest znakomita!

Po...

Warto przeczytać. Od teraz lubię subskrypcję w swoich projektach.

Warto przeczytać. Od teraz lubię subskrypcję w swoich projektach.

Polecam wszystkim zaangażowanym w sprzedaż bądź w rozwój biznesu.

Książka fajnie budzi świadomość rynku 21. wieku, gdzie jesteśmy z każdej strony bombardowani ofertami subskrypcyjnymi. Podaje wiele przykładów firm subskrypcyjnych (m. in Amazon jako lider tego modelu biznesowego) i pokazuje ich "myślenie" od środka.

Dzięki zaprezentowanym różnym modelom subskrypcyjnym być może będziemy mogli jeden z nich dopasować do naszej działalności i zagwarantować sobie długoterminowy przychód oraz zdrowie psychiczne (subskrybent jest o wiele wartościowszy niż jednorazowy klient, gdyż zostaje z nami na dłużej czyniąc nasz biznes bardziej stabilnym i przewidywalnym).

Polecam wszystkim zaangażowanym w sprzedaż bądź w rozwój biznesu.

Dzięki zaprezentowanym różnym modelom subskrypcyjnym...

Ciekawa książka dla osób, które chcą spróbować swoich sił w biznesie opartym na subskrypcjach. Bardzo fajnie, że znajdziemy w niej przykłady z tradycyjnych biznesów, a nie tylko przykłady Start-upów technologicznych, bo subskrypcja większości z nas kojarzy się właśnie z oprogramowaniem.

• Do kupienia
  • Biznes