ROZWIŃ ZWIŃ

religia
RTCK
2020-05-16
2016-06-16
religia chrystus chrześcijaństwo katolicyzm kościół

więcej Więcej

Muszę przyznać, że przeczytałem szybko i z dużym zainteresowaniem. Byłem ciekaw historii Jozuego i tej swoistej lekcji odczytywania Biblii jako źródła wielu istotnych symboli. Ta nauka ma trafić do umysłu i serca czytelnika, mając przy tym zmusić do przemyślenia sensu chodzenia pewnymi niesprawdzającymi się, a utartymi ścieżkami; przeanalizowania sposobów radzenia sobie z...

Lektura raczej dla ludzi na życiowym zakręcie. Dla mnie, na ten moment życiowy, w którym jestem - idealna. Poza tym Szustak, jak zwykle w mojej opinii, świetnie tłumaczy starotestamentalne historie biblijne, które bez tłumaczenia nie są zbyt zrozumiałe. Warto przeczytać choćby dla tego tłumaczenia.

Rewelacja, chciałabym kiedyś przeczytać Biblię z komentarzami Adasia, który cudnie opowiada o Bogu i tłumaczy Słowo Boże .

Naprawdę warto. Spojrzenie nie konwencjonalne na wiarę.

Nikt tak nie wyjaśnia Słowa Bożego jak ten człowiek. Polecam szczerze.

Kiedy czuję że mam ochotę przeczytać coś mądrego cod a mi do myślenia, sięgam po książki Szustaka. Zawsze coś z nich wyniosę a i czyta się jego słowa bardzo fajnie. Można się zamyślić, zadumać, często zaśmiać, polecam serdecznie.

Być może czytelnik nie odnajdzie odpowiedzi na większość pytań, które sobie stawia (każdy z nas ma inną historię/jest inny). Niewątpliwie jest to wspaniały azymut warty obrania i dalszych poszukiwań owocnych relacji z Bogiem poprzez Chrystusa. Książka piękna do, której będę wracał bo ta, mówi mi dziś "idź", bo trafiła w moje ręce w odpowiednim momencie, gdzie życiowy zakręt...

Najwyższej klasy kaznodziejstwo, ale i ciekawa hermeneutyka biblijna

"Jedyne więc, co potrzebujemy w życiu, to stać się nikim, by Pan Jezus mógł być w nas wszystkim."
Kapitalna książka, mądre spojrzenie i jasny przekaz.
Książkę trzeba przeczytać! I Tyle!

• Religia
  • 2020