Moc uwielbienia

Okładka książki Moc uwielbienia Merlin R. Carothers
Okładka książki Moc uwielbienia
Merlin R. Carothers Wydawnictwo: Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa POMOC religia
religia
Power in Praise
Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa POMOC
2014-01-01
2014-01-01
Piotr Trojanek, Juliusz Kisiel
duchowość chrześcijańska ruch charyzmatyczny Bóg

J 16,33
"To wam powiedziałem, abyście pokój we Mnie mieli. Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę: Jam zwyciężył świat"
Książka, która umacnia w wierze.
Oprócz przemyśleń autora jest w niej bardzo dużo przykładów z życia ludzi, którym pomógł Jezus, po tym, jak zaczęli go uwielbiać i zmienili swoje podejście do wiary, a nadto poparte jest to pięknymi fragmentami z Pisma Świętego.
Poprzez uwielbienie, zwłaszcza w złych chwilach dajemy Jezusowi świadectwo, że pomimo wszystko mu ufamy, zapraszamy go do tego, aby działał w naszym życiu, a wtedy on daje nam wszystko co najlepsze.
Alleluja i Chwała Jezusowi.

J 16,33
Książka, która umacnia w wierze.

Czytałam z przymrożeniem oka. Nie zasnęłam , dobrnęłam do końca, ale to pokazuje jak każda inna publikacja na ten temat, jak ludzie z problemami i w potrzebie łatwo wpadają w sieć manipulacji.

Absolutnie wspaniała książka. Całkowicie zmienia podejście życia. Zawiera dużo historii osób które dzięki uwielbieniu zamiast błaganiu np. o zdrowie uzyskały całkowita przemianę wewnętrzną. Szybko się czyta. Napisana łatwym językiem.
Zdecydowanie warto przeczytac i polecać innym aby również zaczęli zmieniać swoje życie !

Książka która mocno wpłynęła na moje życie. Nie oczekiwałem od niej nic. W sumie to najpierw przesłuchałem audiobooka i to też przypadkiem , a później zamawiałem książkę przez parę miesięcy. W międzyczasie praktykowałem rzeczy , o których autor opisuje i to w sposób zaskakujący odbiły się echem na moją rzeczywistość. Polecam bo ta książka albo temat w niej zawarty jest jak kropla drążąca skałę. Efekty nie pojawia się w ciągu dnia albo tygodnia , a nawet po roku , ale po jakimś czasie zobaczysz że coś od środka w Tobie się zmieniło , polecam dla wszystkich i dla wierzących , ateistów , katolików , buddystów. Warto być wdzięcznym.

To nie książka dla chrześcijan ...została wycofana z księgarni katolickich ( mam nadzieję, że z wszystkich)...np. ojciec krzywdzi córkę ( już nie bedę pisac szczegółów) a ona powinna Bogu za to dziękować ? Gdzieś jest mądra i wyjaśniajaca recenzja tej książki ..teraz nie potrafię znaleźć..bynajmniej koliduje bardzo z naszymi przykazaniami i aktem wiary,

Niesamowita. Zmienia podejście do trudnych doświadczeń, pokazuje nowe horyzonty. Must read.

Walory literackie nie są tu najważniejsze. Książka porusza kwestie wiary i dla osób wierzących będzie pięknym drogowskazem. Dla mnie nowe spojrzenie na życie. Polecam ❤

Ta książka zmienia życie! Jedna z ważniejszych książek w moim życiu!

Ta książka zmienia życie! Jedna z ważniejszych książek w moim życiu!

„Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was” [1 Tes 5, 16-18]

Jako, że jest to światowej sławy religijny bestseller spodziewałam się, że mi się nie spodoba i rzeczywiście ta zasada kolejny raz się sprawdziła. Nie wiem o co tyle szumu i zachwytu nad tą książką. Miałam wrażenie, że autor pisze jedno i to samo. Z kilkoma rzeczami absolutnie się z nim nie zgadzam i uważam, że katolicy powinni bardzo ostrożnie czytać tę książkę. Autor ciągle chwali się swoją poprzednią książką, co było dla mnie denerwujące i ogólnie negatywnie to odebrałam. Brak informacji na temat samego autora też wydaje mi się podejrzane. Przyznać muszę jednak, że pomimo wszystko książka skłoniła mnie do głębokiej refleksji nad tym jakie na co dzień daję świadectwo, jak zachowuję się w trudnych sytuacjach, czy jest we mnie postawa uwielbienia i radość, czy potrafię całkowicie Bogu zaufać i zawierzyć wszystko.

„Gdy wielbimy Boga, to inni są przyciągani do Chrystusa. Jeśli narzekamy i skarżymy się gorzko na te wszystkie denerwujące nas zdarzenia (…) to inni wyciągają wniosek, że nasza wiara nie daje nam nic więcej, niż ich niewiara. Póki nie zobaczą w drobnostkach naszego codziennego życia, że to Chrystus czyni różnicę, to jak możemy oczekiwać od nich wiary, gdy im powiemy, że potrzebują Jezusa?”

Książka zmieniła moje podejście do modlitwy.
Wiara mnie wzrusza, więc wielokrotni leciały mi łzy czytając Moc uwielbienia. Traktuje ją jako zmianę stylu życia - nie prosić ale dziękować za to czego nie mam i mam.

Książka zmieniła moje podejście do modlitwy.

• Religijne
  • Religia