Troskliwa

Otwarte
Darling Rose Gold
kryminał, sensacja, thriller
Anna Dobrzańska

Będziecie uzależnieni od tej dziwnej relacji i do końca nie będziecie wiedzieć, kto tu z kogo robi głupca. Książka jest pełna żalu, bólu i niewyjaśnionych tajemnic. Wciąga czytelnika z wir niedopowiedzeń i kłamstw już od samego początku, nie dając się odłożyć aż do momentu poznania jej zakończenia. Dramat rodzinny utrzymany w napięciu godnym miana thrillera. Pomimo tego, że...

Książkę czytałam dość dawno, bo w lutym, a nadal bardzo dobrze pamiętam wydarzenia w niej zawarte. To świadczy o złożoności opisanego problemu i wciągającej fabule. Tutaj nic nie jest takie jakie się wydaje, i to sprawia, że historia Rose Gold i jej matki zostanie z wami na długo.

Mamy tutaj narracje pierwszoosobową, przedstawioną przez Rose Gold i jej matkę Patty Watts...

Książka bardzo dobra . Opisany jest w niej problem zespołu Munchausena ,nietypowego schorzenia psychicznego ,wcale nie tak rzadko spotykanego.Kobieta trująca swoje własne dziecko i bardzo przebiegłe potraktowanie rodzicielki przez skrzywdzoną dziewczynę.Intryga niezwykła , zakończenie bomba !

Już pierwsze zdania książki zaciekawiły mnie i mocno wciągnęły. Trudna relacja matki i córki z bardzo zaskakującym zakończeniem. I nie wiem kto jest dobry a kto zły, czy ktoś zasługuje na karę i czy współczucie. Polecam

Przyjemnie się czyta. Książka odkrywa kolejne fakty z chorej relacji matka-córka. Każdy fragment wnosi kolejne fakty, które zmieniają opinię czytelnika o poszczególnych bohaterach. nic nie jest takie, jakie wydawało się na początku. Uwielbiam takie książki.

Książka opowiada o trudnej relacji matki i córki. Patty siedzi w więzieniu za znęcanie się nad córką, wymyśliła sobie, że Rose Gold jest chora, a tak naprawdę matka dodawała jej truciznę do jedzenia. Dziewczyna odwiedza matkę pod koniec jej odsiadki, kupuje dom, w którym Patty się wychowywała, a jak wychodzi na wolność Rose Gold przygarnia ją do siebie. Ma w tym jednak swój...

Świetna książka. Trzyma w napięciu do samego końca.

Książka zastanawia, zaskakuje, skłania do przemyśleń. Przeczytałam z wielka przyjemnością . Polecam, naprawdę dobra , a zakończenie bardzo zaskakujące.

Książkę otrzymałam w prezencie od wydawnictwa Otwarte. Nie wiedziałam czego się po niej spodziewać ponieważ nie miała jeszcze ostatecznej okładki tylko zwykłą, białą z czarnym napisem. Tym bardziej moja ciekawość była ogromna.
Powieść opowiada o trudnych relacjach matki z córką. Czytając o ich historii wyczuwa się toksyczny związek i nabuzowany emocjami. Nie wiadomo tylko...

Książka opisuje toksyczne relacje między matką a córką.Dobrze napisana.ciekawe bohaterki.zaskakujące zakończenie.polecam

• Kryminały
  • Kryminał