Komar

2020-05-27
2020-05-27
32 min.

więcej Więcej

Poproszono mnie o przeczytanie tej książeczki. To zupełnie inna "lektura" niż tę co czytam. To zostało napisane z przeznaczeniem do czytania dzieciom.Jeżeli spełni to tę rolę i przybliży nieco wartości ,których czasami jakby nie było :współczucie,pokora ,wyrozumiałość to będzie dobrze.
Wydanie jest bardzo ładne ,z ciekawymi ilustracjami.Jednak pozwolę sobie na prywatę....

Polecam.
Mądra, niebanalna, nie infantylna i z humorem napisana bajka.
Idealna pomoc przy dyskusji z dzieckiem o emocjach, wartościach i uczuciach.

Cudne rymowanki, i piękne ilustracje. Polecam!

• Literatura polska
  • Pożyczone od kogoś