The Golden Tresses of the Dead

Alan Bradley Wydawnictwo: Orion Books Cykl: Flawia de Luce (tom 10) kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
angielski
Orion Books
Orion Books
Flawia de Luce (tom 10)
kryminał, sensacja, thriller
angielski

1946

Flawia tak naprawdę nigdy się nie zmienia i każdy tom jej przygód czyta się równie interesująco. Choć musze przyznać, że Dogger wydaje się ciut zbyt perfekcyjny i obeznany we wszystkim, ale na szczęście nie aż tak, by psuło to odbiór powieści.

Z sentymentu- bo Flawia, bo Dogger i bo stara, wesoła Anglia

Książka jest ok. Szkoda tylko że po angielsku. Jak będzie w polskiej wersji to bardzo chętnie przeczytam ją jeszcze raz. Serdecznie polecam tą książkę ale również pozostałe tomy przygód i kryminalno-dektewistycznych zagadek Flawi de Luce.

• 2021
  • Chcę w prezencie