Noc na Karlštejně

Okładka książki Noc na Karlštejně
Jaroslav Vrchlický Wydawnictwo: Fortuna Libri, spol. s.r.o. utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Noc na Karlštejně
Fortuna Libri, spol. s.r.o.
2019-01-01
Data 1. wydania:
2019-01-01
czeski

Okładka książki Maść przeciw poezji. Przekłady z poezji czeskiej Michal Ajvaz, Ivan Blatný, Egon Bondy, Jakub Deml, Jiřina Hauková, Vladimír Holan, Miroslav Holub, Josef Kainar, Jiří Kolář, Ludvík Kundera, Petr Mikeš, Jaroslav Seifert, Jan Skácel, Jáchym Topol, Jaroslav Vrchlický, Oldřich Wenzl, Ivan Wernisch
Ocena 7,3
Maść przeciw p... Michal Ajvaz, Ivan ...