Zrolowany wrześniowy Vogue

Jarek Skurzyński Wydawnictwo: Korporacja Ha!art Seria: Seria prozatorska pod redakcją Piotra Mareckiego literatura obyczajowa, romans
Korporacja Ha!art
lgbt gay queer gej
literatura obyczajowa, romans
Seria prozatorska pod redakcją Piotra Mareckiego
lgbt gay queer gej

Intrygująca, z ciekawym językiem autora, który nie pokazał do końca na co go stać. Ten tytuł słaby.

a mi się podobała!

Wbrew wadom - podobało mi się. Luźna lektura, do sięgnięcia po nią w chwilach stania w kolejce w sklepie bądź w czasie innej krótkiej wolnej chwili. Nie uważam jej za stracony czas - wręcz przeciwnie. Opisuje chaos, rozedrganie i niejednostajność bycia facetem LGBT. Opowiadanie realistyczne, wręcz sama mam znajomych, którzy mieli podobne losy, co bohater. Nie potrafię nisko...

Bardzo nijaka historyjka, aczkolwiek wyczuć można że autor ma potencjał na coś lepszego.

Dramat. Może nie rozumiem tej pogoni za pożądaniem, a może nie dorosłem do tej książki. Bardziej negatywnej, złej książki nie czytałem. W połowie zamknąłem, czy powinienem dać jej jeszcze jedną szansę? Chyba tylko wtedy, gdy braknie na świecie książek...

Bezbarwna codzienność i pełne namiętności noce. Spoglądanie na mężczyzn jako na obiekt chwilowego porządana, nie człowieka, który może zostać na dłużej. Mylenie miłości z pragnieniem. Odrzucanie kolejnych osób i bycie odrzuconym przez kolejnych mężczyzn. Strach przed uczuciami, strach przed stabilizacją, strach przed życiem.
Właśnie tym jest ta książka.

Bohater miotał się...

Jeśli kiedyś uznam jakąś książkę za złą i toksyczną to przypomnę sobie lekturę tej. Bardziej toksycznej i złej książki raczej nie przeczytam. Udało mi się dotrwać do połowy i uznaję, że przeczytałam o połowę za dużo.

ale to jest dobre i wartkie!

Erotyki cieszą się ogromną popularnością a ich autorzy nie mogą narzekać na brak pracy i pieniędzy. W tym przypadku raczej tak się nie stanie. Wygląda to na obraz krajowego pedalstwa. Pozbawionego wyższych uczuć, ukierunkowany na kurwienie się z kim popadnie. Nie współczuję bohaterom, którzy myślą tylko o wzajemnym mietoleniu kutaskow. Dowiedziałem się jednak co to jest...

Pro tip: sto stron o szybkim seksie i efekciarski tytuł nie wystarczą, żeby nadać książce sens.

• 2020
  • 2020