#NowyJork. Skąd się biorą dobre zdjęcia?

Okładka książki #NowyJork. Skąd się biorą dobre zdjęcia?
Magdalena Muszyńska-Chafitz Wydawnictwo: Literacka sp. z o.o literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Literacka sp. z o.o
2020-01-01
2020-01-01
zdjęcia podróże nowy jork

Przewodnik po najbardziej fotogenicznych miejscach Nowego Jorku i przepiękny album w jednym! Zawiera krótkie opisy lokalizacji, w których wykonano zdjęcia. W każdym rozdziale miłośnicy Instagrama znajdą najpopularniejsze #hashtagi a także wskazówki dojazdu oraz tzw. ,,pomysł na zdjęcie". Rewelacyjne uzupełnienie tradycyjnych przewodników. Nie mogę przeboleć, że ukazał się dopiero teraz, a z drugiej strony utwierdził mnie w przekonaniu, że koniecznie muszę wrócić do Wielkiego Jabłka i wypróbować rekomendacje Pani Magdy!

Dodaj cytat z książki #NowyJork. Skąd się biorą dobre zdjęcia?