Kup teraz - 4 oferty w cenie od 13.55 zł do 17.02 zł

Ridero
poezja polska tomik
poezja
poezja polska tomik

Lubię proste ładne formy. Nie wyszukane słowa, ale te proste, dobrze ustawione, zgrabnie poskladane dają mi największą radość. Styl przypominający Rupi Kaur, jak gdyby autorka się nią inspirowała. To bardzo możliwe. Widać dopiero zalążek talentu, aż boję się pomyśleć co to będzie jak autorka nabierze wprawy! Czuję trochę niedosyt, bo ta lektura zbyt szybko mi minęła i...

• Przeczytane 2020
  • E-booki
  • Poezja, wiersze
  • Poezje
  • Empik Go
  • 2020

Dodaj cytat z książki Kwiat róży