Miała dzikie serce

2017-07-11
Krzysztof Skonieczny
poezja miłość emocje

Na półkach: , , , , , , ,

Piękne. Może proste, ale właśnie w tej prostocie tkwi siła. Polecam.

Piękne. Może proste, ale właśnie w tej prostocie tkwi siła. Polecam.

Wiersze, zawarte w książce, są bardzo różnorodne, jedne doprowadzają do śmiechu, drugie natomiast do łez. Czytając tą książkę każdy znajdzie fragment dla siebie. Jest to jedna z tych książek które dojrzewają wraz z czytelnikiem. Kiedy wraca się do nich po jakimś czasie, rozumie się więcej i inne fragmenty do ciebie przemawiają. Jedyne co mi przeszkadzało w tej książce, to brak rymów w wierszach wynikający z przetłumaczenia z języka angielskiego. Jednak pomimo przetłumaczenia wiersze są nadal dobre i chwytające za serce. Pokochałam z całego serca wrażliwość autora którą przelał na kartki i utożsamiam się z jego wierszami. Historia miłości, opisana przez niego, przemówiła do mnie i z chęcią przeżywam ją raz za razem na nowo.

Bardzo przyjemna.

Bardzo przyjemna.

To moje drugie spotkanie z poezją.
Będzie krótko.
Przepiękne ilustracje, które często oddawały klimat wiersza, ale nie wszystkie listy i wiersze do mnie trafiły.
Niektóre zapisałam, ale czy będę do niej wracać? Raczej nie.

Chociaż nie ukrywam, fajnie byłoby dostać taki wiersz albo list od chłopaka ;)

To moje drugie spotkanie z poezją.
Będzie krótko.
Niektóre zapisałam, ale czy będę do niej wracać? Raczej nie.

Chociaż nie ukrywam, fajnie byłoby dostać taki wiersz albo list od chłopaka ;)

Przepięknie zilustrowana i napisana.
Wiele razy bylam bliska łez.
Słowa przenikały przeze mnie podczas czytania.
Taka krótka recenzja dzisiaj, ale więcej nie mam nic do dodania❤️

Przepięknie zilustrowana i napisana.
Wiele razy bylam bliska łez.
Słowa przenikały przeze mnie podczas czytania.
Taka krótka recenzja dzisiaj, ale więcej nie mam nic do dodania❤️

Nic mnie tu nie urzekło. Romantyzmu i polotu według mnie brak....

Nic mnie tu nie urzekło. Romantyzmu i polotu według mnie brak....

Jednak nie po drodze mi z poezją... Chociaż ten tomik to głównie krótkie zdania, przemyślenia i hasła o miłości i pragnieniu życia przez duże "Ż", to mimo wszystko jakoś to do mnie nie przemawia... Kilka sentencji utkwi mi w głowie na dłużej, ale jestem świadoma, że mój odbiór tego rodzaju tekstu nie jest taki jak powinien. Niemniej jednak nikogo nie zniechęcam, a miłośnikom poezji wręcz polecam :-)

To mój pierwszy tomik z poezją.
Muszę przyznać, że do sięgnięcia po ten egzemplarz skłoniła mnie jego oprawa graficzna. Jest to naprawdę piękne wydanie z niesamowitą grafiką.
‘’Piękne w swej prostocie’’ « myślę, że to najtrafniejsze sformułowanie.
Minimalistyczne treści budzące refleksje.
Sentencje są proste, przez co piękne; może niektóre zbyt oczywiste i proste. Natomiast jest to mój pierwszy taki tomik więc trudno mi go ocenić.
Myślę jednak, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ja znalazłam tu teksty chwytające mnie za serce.
Niewątpliwy sukces tkwi w przepięknym wykonaniu i interesujących fotografiach.
Całość składa się na piękny i refleksyjny tomik.

To mój pierwszy tomik z poezją.
‘’Piękne w swej prostocie’’ « myślę, że to najtrafniejsze sformułowanie.
Minimalistyczne treści budzące refleksje.
Sentencje są proste, przez co piękne; może niektóre zbyt oczywiste i proste....

Piękne zdjęcia, książka jest naprawdę ślicznie zrobiona, ale tylko niektóre wiersze mi się spodobały (dosłownie garstka)

Pięknie wydana, ale wiersze to, niestety, nic specjalnego. Znalazło się kilka, przy których zatrzymałam się na dłużej. Jednak większość to oczywiste myśli, do których dochodzimy w codziennym życiu- moim zdaniem.

• Poezja