Miała dzikie serce

Love Her Wild
poezja
Krzysztof Skonieczny
poezja miłość emocje

To mój pierwszy tomik z poezją.
Muszę przyznać, że do sięgnięcia po ten egzemplarz skłoniła mnie jego oprawa graficzna. Jest to naprawdę piękne wydanie z niesamowitą grafiką.
‘’Piękne w swej prostocie’’ « myślę, że to najtrafniejsze sformułowanie.
Minimalistyczne treści budzące refleksje.
Sentencje są proste, przez co piękne; może niektóre zbyt oczywiste i proste....

Bardzo proste, ale piękne wiersze. Mnie bardzo miło się je czytało, większość naprawdę złapała mnie za serce, uwielbiam do nich wracać. Może ta prostota właśnie jest plusem i w moją wrażliwość trafiła świetnie. Dodatkowo książka przepięknie wydana, bardzo ciekawe fotografie.

Niektóre teksty od razu skradły moje serce i utożsamiłam się z nimi od pierwszego czytania, inne są po prostu ładne. Całość jednak składa się na bardzo piękny i refleksyjny tomik.

Myślę, że taką "poezję" znaleźć można na pierwszym lepszym koncie na tumblerze.
Ładne obrazki w środku są.
I to by było na tyle.

No cóż.... Przeczytalam bez kupowania....i zdecydowanie....nie polecam. Złote myśli niby głębokie, ale jakże oczywiste. To jakby wydawać pieniadze na sok jabłkowy w kartoniku mając za oknem własny sad z jabłoniami. Może dla nastolatków te pieknie ubrane banały... Nie chcę się pastwić nad tą pozycją, ale nie chcę by nazywać to poezją. Mickiewicz wielkim poetą był....i wielu...

Wydanie przepiękne, ale "wiersze" mierne. Miałam wrażenie, że podczytuję notatki nastolatki, która poezje ma jeszcze przed sobą.

Ciekawa pozycja, lecz niestety muszę powiedzieć,że głównie - banalna.
Większość wierszy, o ile możemy je tak nazwać mówi o oczywistościach, które kojarzą mi się bardziej ze złotymi myślami, niż z poezją.
Kilka pozycji bardzo mi się podobało, lecz tak na prawdę,żaden z wierszyków nie utkwił mi na dłużej w pamięci.
Ot, taka książka do przeczytania na raz, gdy ma się chwilę...

Miłośnikiem poezji nie jestem, wobec czego taka twórczość do mnie nie trafia.

Co do omawianej pozycji - jest to zbiór wierszy i aforyzmów.

Plus za twardą okładkę oraz ciekawe zdjęcia w środku.

Najbardziej lubię te, które niosą przesłanie. I to jest właśnie ta książka. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Niektóre wiersze lepsze, inne słabsze. Bardzo fajny klimat i piękne zdjęcia ❤

"Miłość
To nurkowanie głową w dół
W cudzy chaos
I odkrywanie,