Co drzemie w nas

Okładka książki Co drzemie w nas
Joanna Kulmowa Wydawnictwo: Wydawnictwo Ezop poezja
poezja
Wydawnictwo Ezop

Okładka książki Tak wygląda prawdziwa poetka, podciągnij się! Listy Joanna Kulmowa, Wisława Szymborska
Ocena 7,6
Tak wygląda pr... Joanna Kulmowa, Wis...
Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 5 / maj 2018 Rafał Bryndal, Wojciech Chmielarz, Krystyna Dąbrowska, Natalia Fiedorczuk, Igor Jarek, Ryszard Koziołek, Joanna Kulmowa, Konrad Piskała, Kaja Poznańska, Marcin Sendecki, Judyta Sosna, Karolina Sulich, Marcin Wicha, Rafał Woś
Ocena 6,1
Pismo. Magazyn... Rafał Bryndal, Wojc...

Wiersze proste i w swej prostocie urocze, chociaż nie przemawiają do mnie za bardzo. Za to przepiękna jest oprawa graficzna wydania i ilustracje - przynajmniej dla nich warto sięgnąć po ten tomik.

Dodaj cytat z książki Co drzemie w nas