Sprośne listy

Vi KeelandPenelope Ward Wydawnictwo: Editio Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Dirty Letters
Tomasz F. Misiorek
Editio Red

Okładka książki Happily Letter After Vi Keeland, Penelope Ward
6,5
Happily Letter... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Park Avenue Vi Keeland, Penelope Ward
7,2
Park Avenue Vi Keeland, Penelop...

Książka bardzo ciekawa, jest to typowy romans a w tle przeszłość. Książkę przyjemnie się czytało. Polecam i czekam na kolejne książki tych autorek.

Nie sięgnęłabym po tę książkę, gdyby nie wyzwanie... heh - tak jak przypuszczałam nie mój gatunek. Kolejna historyjka miłosna... typowe romansidło z tym że z wplecionym motywem trudnej przeszłości

Zaczęło się bardzo obiecująco, ale niestety coś w trakcie poszło nie tak i dostaliśmy chwilami dołującą, a chwilami znowu zbyt przesłodzoną historyjkę miłosną. Było trochę zabawnych momentów i to uratowało tę książkę przed porzuceniem jej w trakcie czytania. Lubię duet Keeland+Ward, ale ta historia mnie nie porwała.

• Chcę w prezencie
  • Po angielsku
  • E-book
  • Penelope Ward
  • 2020
  • Do kupienia
  • Vi Keeland

Dodaj cytat z książki Sprośne listy