Bulimia. Moja historia choroby

Pascal
2020-02-26
2020-02-26

więcej Więcej

Bardzo dobra książka - myślę, że może pomóc osobom zmagającym się z kompulsywnym objadaniem czy bulimią.

Książka swoją premierę miała już jakiś czas temu, ale mój egzemplarz zaginął gdzieś w czasoprzestrzeni. Ciągle jednak uważam, że jest warta pochylenia się nad nią, z podobnych powodów co "Orkan. Depresja".

"Bulimia...." jest zapisem walki z chorobą autorki. W sporej części to jednak opis samych zaburzeń odżywiania, funkcjonowania ludzkiej psychiki, osobowości,...

• Chcę w prezencie
  • 2021