The Upside of Falling

2020-02-18
angielski
literatura młodzieżowa

więcej Więcej

W stylu Kasie West, dosyć przewidywalna fabuła, ale poza tym w porządku.

Przesłuchałam w formie audiobooka i bardzo przyjemnie się jej słuchało. Oczekiwałam czegoś lekkiego i niewymagającego i to właśnie książka oferuje. Akcja bardzo przewidywalna, dość szybko się toczy, ponieważ sama książka jest krótka, ale prostota tej historii sprawia, że jest dobra na wieczór, na szybko. Pozycja, o której pewnie szybko zapomnę, jednak była moim pierwszym...

• Po angielsku
  • KSIĄŻKI MŁODZIEŻOWE