Ziemia. Jak doprowadziliśmy do katastrofy?

Nathaniel Rich Wydawnictwo: W.A.B. literatura faktu
Losing Earth
Agnieszka Szling
W.A.B.
Losing Earth
literatura faktu
Agnieszka Szling

Czy Wam też się wydaje, że globalne ocieplenie to hasło dopiero ostatnich kilku lat? Że wcześniej nikt ani o nim nie mówił, ani w ogóle nie wiedział, a teraz nagle bum! spadło na nas jak grom z jasnego nieba i od razu stało się jasne, że jest już za późno, żeby powstrzymać wzrost temperatur oraz coraz bardziej ekstremalne zjawiska, które mu towarzyszą?

Bo ja mniej więcej...

• Literatura faktu
  • E-book
  • Przyroda
  • Niedostępne
  • Kupię
  • Oczekujące na półce

Dodaj cytat z książki Ziemia. Jak doprowadziliśmy do katastrofy?