Przygody Pinokia

Roberto Piumini Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Wielka literatura w małej formie literatura dziecięca
Paulina Będkowska - Habib
Firma Księgarska Olesiejuk
literatura dziecięca
Paulina Będkowska - Habib
Wielka literatura w małej formie

Na półkach: , , , , ,

Mocno okrojona wersja pierwowzoru Collodiego. Dobra jako przygrywka przed oryginałem. Można przeczytać młodszemu dziecku, by zaznajomić je z klasyką literatury dziecięcej, ale nie zwalnia to z obowiązku - w nieco późniejszym czasie - zapoznania tego samego dziecka z pierwopisem.

• Powstała w POZYTYWIZMIE
  • MAM