Bertywilek

Łukasz Groszkiewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf Seria: Poza serią utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Wydawnictwo Poligraf
Bertywilek
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Poza serią

Świetna książka, po przeczytaniu bez chwili zastanowienia mogłem ją nazwać prawdziwą sztuką, a autora artystą. W zaledwie 100 stronach autor przekazał czytelnikowi masę emocji i jeszcze więcej momentów do przemyśleń w jakim świecie tak naprawdę żyjemy. Wydaje mi się że zdecydowana większość osób po przeczytaniu tej lektury zrozumie wielu ludzi którzy odstają od przyjętych...

Bardzo dobra lektura, świetnie skomponowana urzekająca. najlepsza w tym roku

ta lektura przekonała mnie do dramatów, nie spodziewałem się, że ta książka zrobi na mnie tak ogromne wrażenie, brawo

Naprawdę rewelacyjna! Wzrusza, zachwyca, zmusza do myślenia i zwraca uwagę na problemy często lekceważone. Bardzo ciekawy sposób pisania. Dobrze się to czyta. Polecam każdemu!

• 2020

Dodaj cytat z książki Bertywilek