Jatymy wesołe i rzewne, niektóre o miłości

Okładka książki Jatymy wesołe i rzewne, niektóre o miłości
Grażyna Lutosławska Wydawnictwo: Episteme literatura piękna
literatura piękna
Episteme
2019-01-01
2019-01-01
jatymy lutosławska opowiadania proza

Okładka książki Pepe i Melek na tropie Grażyna Lutosławska, Robert Romanowicz
Ocena 7,7
Pepe i Melek n... Grażyna Lutosławska...

Wspaniała i bardzo radosna oraz wyjątkowa książka. Bardzo przyjemnie mi się czytało. Na pewno jeszcze nie jeden raz zajrzę do tej pięknej powieści.
Polecam

Polecam

Dodaj cytat z książki Jatymy wesołe i rzewne, niektóre o miłości