Energia dla klimatu. Jak niektóre kraje poradziły sobie ze zmianami klimatu

Joshua GoldsteinStaffan A. Qvist Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN popularnonaukowa
A Bright Future: How Some Countries Have Solved Climate Change and the Rest Can Follow
9788301209100
Wydawnictwo Naukowe PWN
czysta energia globalne ocieplenie energia odnawialna zmiany klimatu energetyka jądrowa energetyka odpady klimat dekarbonizacja
popularnonaukowa
9788301209100

Pierwsze co należy powiedzieć o tej książce to to że jest krótka, i z pewnością nie wyczerpuje tematu. Jak ktoś by chciał przeczytać w jeden dzień, dałby radę. Oznacza że ta książka jedynie ogólnikowo porusza temat który wchodząc w szczegóły mógłby się okazać bardziej skomplikowany i mniej jednoznaczny jakby chcieli autorzy.

Druga rzecz rzucająca się w oczy, to...

• Popularnonaukowe
  • Do kupienia