Kup teraz - 2 oferty w cenie od 19.13 zł do 19.47 zł

Dzikie zwierzęta. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa

Nathalie Choux Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Akademia Mądrego Dziecka literatura dziecięca
Egmont Polska
dla dzieci zwierzęta
literatura dziecięca
Akademia Mądrego Dziecka
dla dzieci zwierzęta

Dzikie zwierzęta.

Zwierzęta ze wszystkich stron świata - to właśnie znajdziemy na 10 kartonowych stronach książeczki z serii "Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa". Pozycja dedykowana jest najmłodszym dzieciom, które dopiero budują swój podstawowy zasób słownictwa.

Zwierzaki znajdziemy tu w zasadzie z każdego zakątka świata - a także z każdego niemal środowiska...

• Miłosz - mogą być ciekawe
  • Seryjne