Idziemy na niedźwiedzia

Michael RosenHelen Gillian Oxenbury Wydawnictwo: Dwie Siostry literatura dziecięca
We're Going on a Bear Hunt
Data 1. wydania:
1997-01-01
Dwie Siostry
We're Going on a Bear Hunt
literatura dziecięca

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Chodź polować z nami na niedźwiedzia rymami

2 Link do recenzji

Znamy wersje oryginalną, która Lilu zna na pamięć 😀

Wydana po raz pierwszy prawie 30 lat temu sympatyczna historia o ojcu i czwórce dzieci „idących na niedźwiedzia” oparta jest na popularnej dziecięcej piosence. Opowieść ma formę wierszyka wyliczającego przeszkody, przez które musi przebrnąć rodzinka, by dostać się do niedźwiedzia. Pokonywanie przeszkód wizualizujemy przy pomocy prostych onomatopei: plusk-plask, ciapu-ciap,...

U nas się sprawdziła. Nie tyle jako książka, lecz jako zabawa. Różnica wieku między dziećmi nie miała znaczenia. Więcej: http://poczytajnia.pl/idziemy-na-niedzwiedzia/

Dreszczowiec dla małolatów!
Naprawdę warto do znudzenia czytać ciągle na nowo tę rytmiczną (własnym sumptem tłumaczoną) książkę, by za każdym razem oglądać, na nowo, oglądać przestraszoną minę Młodego, który po mrożącym krew w żyłach zakończeniu żąda: "Jeszcze raz!"

Dreszczowiec dla małolatów!

Cóż można powiedzieć o rzeczy tak niezwykłej jak zawartość tego pudełka? Po prostu pochwalić jakość produktu i kreatywność twórców. Książeczka autora znanych opowieści dla dzieci wspaniale zilustrowana przez znakomitą artystkę znaną z ilustracji do jubileuszowego wydania "Alicji w krainie czarów" wzbogacona została o płytę DVD z animowaną wersją historii, a także o grę...

Dyskusje

• Dla dzieci
  • Dziecięce
  • 2018
  • Przeczytane z S.
  • Dobre do czytania przedszkolakom
  • Literatura angielska
  • Biblioteczka Basi i Lidki

Dodaj cytat z książki Idziemy na niedźwiedzia