Szelest słów

Kamila Mraz Wydawnictwo: Cammy poezja
Cammy
poezja
2019-12-05

trroche ckliwe, troche infaltylne. Mialo byc wzniośle a wyszło tak sobie

Dla osób, które nigdy nie zetknęły się z twórczością Kamili, jej blogiem i życiem, które wiedzie, trudno będzie zrozumieć, co dokładnie ma na myśli. Książka przeznaczona głównie dla jej stałych czytelniczek.

Najbardziej z tej książki podobały mi się obrazki...
Niestety nie przemawia do mnie taka poezja :(

Jedna z tych "książek", których czytanie sprawia fizyczny ból. Tytuł bardzo elegancki, jednak do treści pasuje zdecydowanie bardziej "Sałata słowna". Polecana chyba tylko przez kółko wzajemnej adoracji na Instagramie.

Niektóre ważne zdarzenia są jak szelest. Nie zawsze przez nas słyszalny i zauważalny a taki magiczny i kojący. Zwyczajność i ulotność widziana oczami Kamili zamknięta w tym tomiku, pomaga otworzyć się na bycie, a nie bezwolne trwanie <3 Coś wspaniałego.

Nie lubię tego uczucia, kiedy mi za kogoś wstyd. A tak bylo w tym przypadku.
Książka to taka trochę poezja dla ubogich. Teksty miały brzmieć chyba inteligentnie, a są po prostu grafomanskie. Chyba powtórzę tu za innymi to określenie, ale inaczej chyba się nie da opisać tego "dzieła".

Przepięknie wydana, bardzo nastrojowa i zmuszająca do przemyśleń książka. Stanowi zbiór, pięknie ubranych w słowa, myśli, praw i sentencji życiowych, po które możemy dowolnie sięgać w zależności od nastroju, dnia, codziennych zawirowań i subiektywnych potrzeb. Może stanowić źródło inspiracji i wskazówek dla czytelnika, wzbogaca chwile relaksu i karmi umysł ciepłym...

Książka dla osoby o wrażliwym usposobieniu, do której zagląda się ad hoc. W zależności od nastroju, na poprawę humoru, niezależnie od numeru strony. Za każdym razem ma się niespodziankę z wylosowanej sentencji, która czasem pasuje do dnia. Oryginalna i tuląca duszę. Wartością dodaną jest ładne wydanie i ciekawa szata graficzna. Zdecydowanie polecam!

Odkąd książka zagościła w moim domu, sięgam do niej codziennie. Jest zbiorem pięknych myśli, które dają mi motywację na resztę dnia 😊. Każdy fragment zakotwiczam głęboko w serduszku, czerpię z niej masę dobrego i pozytywnego podejścia do życia. Sposób w jaki Kamila napisała tę książkę jest dla mnie czymś niezwykłym, niesie za sobą piękne wartości. Cammy to bardzo dobra...

• Poezja
  • Muszę mieć!
  • Chcę przeczytać, nie mam
  • Polecane
  • Kasia Tusk
  • Poezje

Dodaj cytat z książki Szelest słów