I znów zaczyna się przeszłość

Okładka książki I znów zaczyna się przeszłość
Tadeusz Różewicz Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy poezja
poezja
Państwowy Instytut Wydawniczy
2018-11-07
2018-11-07

Spotkałem dziś Tadeusza Różewicza. Powiedziałem taktownie, że nie jestem entuzjastą poezji, że znam się mniej niż na tym co słuszne. Ale On, że wystarczy posłuchać i czuć, nie musi się podobać. Wobec tego przeczytałem. No i nadal nie jestem, lecz dotknąłem szczerości wartej słów.

Pozostawiam bez oceny w liczbie.

Pozostawiam bez oceny w liczbie.

Dodaj cytat z książki I znów zaczyna się przeszłość