Kup teraz - 14 ofert w cenie od 21.01 zł do 27.97 zł

Clare Cavanagh
a5
Clare Cavanagh
poezja

Nie jestem miłośniczką i znawczynią poezji. Znalazłam kilka wierszy bliskich mojej poetycznej stronie duszy, kilka wersów, nad którymi warto się pochylić.
Jeżeli miałabym zamknąć ten cykl w jakichś ramach, to byłby to obraz melancholijny, pełen wspomnień, powrotów do ludzi, miejsc i chwil.

Spotkałam dziś w budapesztańskim metrze greckiego poetę, który podpatrzył w mojej torbie tegoż Zagaja i się tak serdecznie ucieszył ("aaa znam go i lubię"), że aż żarciki o "ponownym braku Nobla" przestały śmieszyć.

• Chcę w prezencie
  • Poezja i o poezji
  • DKK
  • Literatura polska (współczesna)
  • Jestę recęzętę
  • Poezja i dramat