Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 39.90 zł

Trzynaście

Patronat LC
Steve Cavanagh Wydawnictwo: Albatros Cykl: Eddie Flynn (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
Thirteen
Data 1. wydania:
2018-01-01
Janusz Ochab
Albatros
kłamstwo manipulacja obsesja poszukiwanie prawdy proces sądowy thriller zabójstwo zagadka kryminalna
Thirteen
Eddie Flynn (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
Janusz Ochab

Po książkę sięgnęłam pod wpływem entuzjastycznych recenzji przeczytanych na lubimyczytac.pl., jednak ja tego entuzjazmu nie podzielam. Nic mnie tu nie urzekło, nie zachwyciło, nie zaskoczyło. Chwilami wiało nudą.

Znany aktor zostaje oskarżony o morderstwo żony i jej kochanka, ale po zbadaniu dowodów okazuje się, że nic się tam kupy nie trzyma i najprawdopodobniej Salomona...

Steve Cavanagh jest irlandzkim prawnikiem oraz od kilku lat poczytnym pisarzem thrillerów, z cyklem o fikcyjnej postaci Eddiem Flynnie na czele. Jego debiutancki tytuł „Obrona” oraz drugi tom serii „Zarzut” zostały wydane w Polsce przez wydawnictwo Filia. Kolejna część: „The Liar” (z ang. „Kłamca”) nie doczekała się polskiego przekładu, a już następne pozycje, tj....

Wciągające i nieźle napisane czytadło. Czysta rozrywka, polecam.

Książkę naprawdę świetnie się czytało, nie pozwoliła ani chwili sie nudzic:) ciekawa historia, wartka akcja :) warto :)
Ujmuje punkcik za zakończenie, wydawalo się jakby niedopracowane. Mocna 7

Ta lektura była wynikiem podjęcia przeze mnie styczniowego wyzwania, które brzmiało "przeczytam książkę z liczbą w tytule." I nie żałuję. Ostatnio czytam niewiele kryminałów, więc zmiana gatunku już była sympatyczną odmianą, a ten na dodatek był niezły. Ma dość interesującą konstrukcję fabuły: seryjny morderca (oczywiście bardzo sprytny i bardzo inteligentny) po dokonaniu...

"Trzynaście" Steve'a Cavanagh było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Jest to moje pierwsze spotkanie z tym autorem i od razu mnie kupił. Na pewno sięgnę po wcześniejsze tomy o Flynnie, mimo tego że wiem, iż są słabsze. Nie ma to znaczenia, ta pozycja skutecznie rozbudziła moją ciekawość.

Eddie Flynn jest adwokatem w Nowym Jorku, który broni przestępców. W wyborze klientów...

Bardzo dobry thriller, wartka akcja, szybkie tempo nie pozwalają się nudzić. Książka trzyma w napięciu od początku do końca. Polecam

Książka REWELACJA!! Zarwana noc gwarantowana, nie da się od niej oderwać.

Dawno nie czytałam tak wciągającej książki. Mimo iż zabójcę poznajemy na samym początku nie przestaje zaskakiwać. Mamy wszystko podane na tacy a jednak przychodzi moment, w którym zastanawiałam się co jest prawdą, kto w tym siedzi i kto zataja fakty

Książka godna polecenia

Książka znakomita, trudno się od niej oderwać, a samo rozwikłanie akcji dla mnie było zaskoczeniem. Po zetknięciu z nią mogę śmiało powiedzieć, że Eddie Flyn stanie się jednym z moich ulubionych bohaterów i chętnie sięgnę po kolejną książkę z jego udziałem.

Książka może wydawać się bardzo ciekawa i obiecująca. Niestety od mniej więcej połowy jest coraz gorzej. Nie ma praktycznie żadnego elementu zaskoczenia.
Dużo motywów żywcem ściągniętych z "Ławy Przysięgłych" Grishama.
Wszystko jest przewidywalne do bólu.
Ostatnie kilkadziesiąt stron pominę milczeniem.
Zabili go i uciekł.

• 2020