Trzynaście

Okładka książki Trzynaście Steve Cavanagh Patronat LC
Okładka książki Trzynaście
Steve Cavanagh Wydawnictwo: Albatros Cykl: Eddie Flynn (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2020-02-12
Data 1. wydania:
2018-01-01
Janusz Ochab
kłamstwo manipulacja obsesja poszukiwanie prawdy proces sądowy thriller zabójstwo zagadka kryminalna

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Niezła. Zakończenie trochę z innej bajki ("zabili go i uciekł"), ale może się czepiam.

Bardzo dobry thiller prawniczy Steve Cavanagh umie utrzymać napięcie od początku do końca. Polecam wszystkim fanom Johna Grishama

Kawał dobrego kryminału, trzyma w napięciu od pierwszej strony. Poza tym uwielbiam, kiedy spora część akcji toczy się na sali sądowej- i tu właśnie to dostajemy.

7,5.Na duży plus,że książka bardzo wciąga,czyta sie szybko,nie ma dłużyzn.Na minus,że trochę naciągania ta historia.Jako czysta rozrywka bez głębszych przemyśleń super

Trzynaście. Super kryminał. Akcja w US głównie w Manhatan. Proces aktora o zabójstwo żony i jej kochanka.. Seryjny morderca w ławie przysięgłych....Dużo trupów...Książka trzyma w niepewności i napięciu do ostatnich stron. .. Polecam !

Dawno nie trafiłam na tak dobrą książkę. Nie mogłam się od niej oderwać. Polecam.

Świetnie się czytało, dobrze skonstruowana fabuła, akcja rozwija się i pędzi coraz szybciej. Nie ma zbędnych pobocznych wątków, ckliwych opisów. Bardzo fajna książka.

W sumie takie 5,5. Nie podobało mi się, że w zasadzie wszystko wiemy od samego początku - nie ma w tej książce żadnej tajemnicy, nawet plot twist jest dość przewidywalny. Czytało/słuchało się dobrze, trochę jak odcinek serialu kryminalnego, ale są lepsze thrillery.

Mistrzostwo

Mistrzostwo

Wspaniale wciągająca. Jeżeli będzie ekranizacja tej powieści... to film będzie hitem :)

Steve Cavanagh Trzynaście Zobacz więcej
Steve Cavanagh Trzynaście Zobacz więcej