Dangerous Love

Dangerous Love
Young Ink Press, LLC
2019-02-28
2019-02-28

Jeden dzień, Walentynki, i trzy historie. Krótkie ale jakże inne. Książka sensownie napisana, wciśnięta pomiędzy różne serie. Nowe wiadomości, nowe emocje, nowe związki.
Dzięki niej przypomniałam sobie jaki piękny związek mają Lily i Shade. Ona powściągliwa, nie lubiła omawiać intymnych aspektów ich małżeństwa. On jako egzekutor Last Riders był bezpośredni i bezlitosny dla wrogów ale jakże opiekuńczy dla swojej rodziny. Lily znalazła szczęście i choć ktoś będzie próbował jej przeszkodzić, nic ani nikt ie ukryje się przed Shade'em.

Druga historia przedstawia Grace i Ice'a (z I cz Predators MC),których małżeństwo zaczyna się chwiać w posadach. Walentynki, to dzień w którym jej ojciec Dalton żeni się z T.A., a ona nie potrafi się cieszyć z jego szczęścia. Coraz częstsze kłótnie z Ice'em stają się nie do wytrzymania. W szafie trzyma trupy, które co jakiś czas wychodzą z niej i wszystko komplikują. Chciałaby założyć rodzinę, czuć się bezpieczną i kochaną. Ice będzie się musiał napracować, żeby odświeżyć swoje małżeństwo i zapewnić ją o swojej miłości.

Trzecia Historia dotyczy Miki (koleżanka Grace) ,Jonasa i Hamera, znanych jako łowcy nagród. Ona bardzo nieśmiała, często jest pośmiewiskiem wśród koleżanek. Mądra, pracowita, bez szczęścia do facetów. Przyjechała na ten jeden dzień do Treepoint, który miał odmienić sytuację. Jonas i Hammer specyficzny duet, najlepsi kumple, serdeczni przyjaciele ze specyficznym upodobaniem. Szukali szczęścia, poszukiwali kobiety, która próbowałaby zrozumieć ich potrzeby. Otwartą i chętną, pewną uczuć, które musiałaby równo podzielić pomiędzy tych dwóch mężczyzn.

Shade i Lily scena Walentynkowa WOW . Niesamowita. Nie zawiodłam się jak zawsze powieściami Pani Jamie Begley ... Hammer i Jonas to dopiero duet a tak naprawdę trio gdyż dochodzi Mika , tajemnicza dziewczyna.

Początkowo miałam tylko przeczytać pierwszą z trzech historii, bo mam olbrzymią słabość do Shade'a i Lily, jednak nie potrafiłam tego zrobić i naprawdę dobrze się bawiłam czytając całą książkę. W pierwszej historii powoli zaczynałam martwić się o związek Lily, ponieważ nie do końca wiedziałam co ją dręczy, a wyjazdy Shade'a aby chronić Ginny w tym nie pomagały. Dopiero póżniej dowiadujemy się o co chodzi i od razu widać jak pięknie Shade potrafi wszystko załatwić. Na dodatek pokaz jaki Lily dla niego zrobiła był fenomenalny. Uwielbiam ich i ciepło mi się robi na sercu jak czytam o ich miłości.
Następna historia dotyczy Grace... przyznam szczerze, że ciekawiło mnie co jest powodem problemów w jej małżeństwie i tu trochę się zawiodłam. Niestety ta część nie była dla mnie wciągająca. Po prostu była sobie, ale to pewnie dlatego, że Grace jest dla mnie trochę jałową postacią. Przywykłam do kobiet pokroju Killyamy albo mojej ulubionej Crazy Bitch.
Ostatnia historia dotyczy Jonasa i Hammera i tu byłam zadowolona i to bardzo. Już w poprzedniej części z Killyamą, gdzie mogliśmy ich poznać zastanawiałam się nad rodzajem związku jaki łączy obu mężczyzn, ale nie pomyślałam o triadzie. Super pomysł i naprawdę było mi ich szkoda jak powoli tracili nadzieję na swoją idealną kobietę jako dopełnienie. Na szczęście na ich drodze stanęła Mika - kobieta zagadka. Z każdą czytaną stroną miałam wrażenie, że ona ma coraz więcej tajemnic. Jedyne czego żałowałam to niedosytu jaki pojawił mi się przy ich historii. Niestety nie dość, że opowiadanie było krótkie, to na koniec autorka zrobiła podsumowanie i już w ogóle urwała mi Jonasa i Hammera, a ci faceci zdecydowanie są warci czytania o nich. Dodatkowo na koniec wszystkie historię się uzupełniają i tworzą piękną całość, chociaż przeszłość Miki bardzo mnie zaskoczyła na naprawdę chcę więcej ...

Dosłownie pochłonęłam tę książkę.
Trzy historie, które z pozoru powinny być odrębnymi tworzą piękną całość.
Heaven Sent - Dar niebios
Historia dotyczy Shade'a i Lili. To ich chwila - walentynki, które wiele zmieniają. Dzień, kiedy Lili dała piękny prezent swojemu mężowi, a jednocześnie sobie - oboje dostali zapewnienie wzajemne miłości. Wynajem baru Mika na godziny był rewelacyjnym pomysłem. Zmysłowy taniec, wzajemna miłość <3 ale i tak rewelacja to druga historia...
Chasing Rainbows - Goniąc tęczę
...gdy dowiadujemy się, kto poza Lili i Shade'm zapodział się w barze Mika. Ice i Grace mięli trudny czas. Czym było to spowodowane? Przeszłość potrafi wiele zepsuć... Na szczęście między tą dwójką też jest miłość <3
A poza tym rozmowa Grace i Lili - obie na swój sposób skrzywdzone i z ciężką traumą.
Aż w końcu docieramy do elemntu, który wydaje się całkiem oderwany od reszty, ale...
Halo for Three - Aureola dla trzech osób
... tak nie jest. Mika to zbyt mądra i uważna kobieta. Jako genialne dziecko nie miała normalnego życia i dzieciństwa. W jaki więc sposób znajduje się w Treepoint? Chce przeżyć przygodę. W jaki więc sposób wpada na Hammera i Jonasa? Oj dzieje się. I tu mamy odnośnie do baru. Czas historii równoległy. Miko, Hammer i Jonas to fajny "związek", szczególnie, gdy Mika ucieka po jednej nocy i chłopaki mają problem by ją odnaleźć.
Ale całość doskonale zamykają PRZED I PO Dangerous love.
PRZED - gdy poznajemy Mike jako - przyjaciółkę trzech młodziutkich modelek, Adrianne (Grace),Simone i Avril. Z tego dwie giną.
PO - gdy w końcu staje się to co powinno i winni zostają ukarani!

GENIALNA CZĘŚĆ!!!
ZAKOCHAŁAM SIĘ
POLECAM!!!

Dosłownie pochłonęłam tę książkę.
Trzy historie, które z pozoru powinny być odrębnymi tworzą piękną całość.
Heaven Sent - Dar niebios

2053

Mamy tu przedstawione trzy różne historie (Dar Niebios, Goniąc Tęczę i Aureola dla trzech osób) w tej antologii"Niebezpieczna miłość" ale wszystkie są ze sobą powiązane.
Trzeba przeczytać każdą historię po kolei , mamy tutaj wprowadzenie do nadchodzącej historii o Gavinie i Ginny. Pierwsza historia Lily i Shade'a była świetna, zwłaszcza scena barowa. Ta historia zapoczątkowała tajemnicę wszystkich trzech opowieści, następna historia Ice i Grace była po prostu świetna, ponieważ dowiedziałam się, co dzieje się w ich małżeństwie. Pamiętamy,że w opowieści o T.A. ich małżeństwo wisiało na włosku, muszę powiedzieć, że ich sceny seksu oraz Lily i Shade były dla mnie bardzo gorące, potem tajemnica kontynuowana jest w historii Hammera i Jonesa, w której znaleźli swoją kobietę do ich poliamorycznego związku, chłopaków poznajemy, gdy czytamy historię Killyamy, Chłopaki poznali Mikę w dniu wesela T A i Daltona i okazało się,że w końcu znaleźli kobietę, którą szukali od lat , jednak ona uciekła, dosłownie ich wyrolowała, a ich umiejętności łowieckie nie pomogły, by ją odnaleźć i gdyby nie udali się po pomoc do Killyamy (kocham ją) nie odnaleźli by jej. Mika nie okazała się taką zwykłą dziewczyną , jaką myśleli ,że jest. Mika jest bardzo tajemniczą postacią w tej historii. Tutaj znajdziesz rozwiązanie Tajemnicy, która ciągnie się przez te trzy opowiadania. Nie mogę się doczekać historii Gavina, po tym co przedstawiła nam Jamie, to druga część o Gavinie zapowiada się bardzo interesująco.

• Motocykliści
  • MC Klub