Poznasz mnie

Okładka książki Poznasz mnie Sarah A. Denzil
Okładka książki Poznasz mnie
Sarah A. Denzil Wydawnictwo: Filia Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Mroczna strona
The Broken Ones
Filia
2021-08-11
2021-01-01
Katarzyna Agnieszka Dyrek

Bardzo fajny budzi niepokój szczególnie czytając w nocy bardzo mi się podobał

Bardzo fajny budzi niepokój szczególnie czytając w nocy bardzo mi się podobał

Dobry thriller, czytałam dość dawno ale niestety nie pamiętam o czym - czyli z typu przeczytam i zapominam.

Początek jest dość zachęcający, ale niestety nie ma tempa. Myśli bohaterki i ona sama są irytujące. Chwilami nudzi.

Jak zaczęłam to musiałam już ją skończyć. Nie oderwałam się od niej na moment. Bardzo ciekawa i warta przeczytania.

Świetny thriller. Nie sposób się oderwać. Super styl autorki sprawia że czyta się szybko i z ogromną przyjemnością. Bez zbędnych, banalnych i nie potrzebnych opisów.

Trzyma w napięciu do ostatniej strony - dosłownie. Ciekawa fabuła z nieoczekiwanymi zwrotami akcji, pojawiającymi się nowymi faktami - nie sposób do końca jej przewidzieć. Cała akcja ma swój mroczny klimat. Jestem jak najbardziej usatysfakcjonowana tą pozycją. To nie tylko wciągający thriller psychologiczny ale także historia ukazująca jak ciężką chorobą może być Alzhaimer, jak trudno najbliższym osobom pomagać przy tej tragedii i jak wiele tajemnic mogą skrywać nasi najbliżsi.

Jak dla mnie, to jest najsłabsza powieść Denzil. Nie jest zła, aczkolwiek bardzo przewidywalna. W połowie książki miałam już rozwiązanie, chociaż może to wina setek thrillerów psychologicznych na moim koncie.
Daję tej powieści solidne 6, ale do wyższej noty jednak trochę zabrakło.
Sama historia ciekawsze, jednak nie porwała mnie tak, jak inne dzieła tej autorki.

Daję tej powieści solidne 6, ale do wyższej noty jednak trochę zabrakło.

Książka dosyć zabawna , pomimo tego, że to thriller. Autorka dosyć bardzo pofantazjowała z fabułą, zastanawiałam się jakim cudem ktoś wymyślił coś, aż tak bardzo szalonego. Pomijając ten fakt, była to nawet wciągająca lektura, która mi się nawet spodobała. Książka z dużą ilością zwrotów akcji, bardzo nieprzewidywalna(moim zdaniem),fabuła była czymś bardzo pokręconym, ale całkiem przypadła mi do gustu. Styl autorki całkiem fajny, szybki do czytania. Może nie była to jedna z najlepszych powieści jakie przeczytałam, ale nie była zła.

Thriller w dość łagodnej wersji. Czyta się szybko i przyjemnie.

Thriller w dość łagodnej wersji. Czyta się szybko i przyjemnie.

Całkiem przyjemnie czyta się tę książkę. Nie jest to może najlepszy thriller jaki czytałam ale jest zaskakujący i trzymający w napięciu. Czyta się go lekko ale nie jest banalny. Nie spodziewałam się takiego zakończenia jakie napisała autorka co dla mnie jest dużym plusem bo nie lubię przywiązywać rozwiązania zagadki.
Główna bohaterka to Sophie, która opiekuje się chorą na Alzheimera mamą. Można by zrzucić na chorobę to, że jest niemiła i złośliwa w stosunku do córki, jednak była taka sama również wcześniej. Niestety przez to Sophie nie może zająć się sobą i ułożyć sobie życia. Nie ma wieku przyjaciół a ostatnia randka zakończyła się szybciej niż się zaczęła. Od tego momentu w jej domu zaczynaja się dziać dziwne rzeczy. Młoda kobieta nie wie czy jest to spowodowane demencją matki czy ktoś próbuje ją nastraszyć. Pierwszym podejrzanym jest mężczyzna poznany przez internet. Czy to faktycznie on zakłucia ich życie? Kim jest tajemniczy Cień, o którym mówi matka? Szybko okaże się, że przeszłość powróci z ogromną siłą a zarazem zmieni życie Sophie na zawsze. Skrywane tajemnice i decyzje sprzed kilkudziesięciu lat mogą okazać się wręcz niewiarygodne. 7/10⭐️

Główna bohaterka to Sophie, która opiekuje się chorą na...

Sarah A. Denzil Poznasz mnie Zobacz więcej