Świątynia Nieskończoności

więcej Więcej

To pierwsza książka z tej serii, którą przeczytałam. Pomimo tego, że był to już 19 tom - autorka przedstawiła główną bohaterkę w taki sposób, że nie czułam tego, że nie jest to pierwsza część. Sam pomysł był naprawdę dobry, jednak autorka przez większą część książki opisuje wszystko niezwykle powoli, a zarazem nie dając nam za dużo detali. Najważniejsza część została...

Opowiadanie którego mimo krótkiej formy nie byłem w stanie przeczytać do końca. Tak bardzo irytuje mnie bohaterka, jej naiwność. Powtarzanie w każdym tomie tej samej informacji i kilka innych elementów.
Nawet elementy które na początku możnaby nazwać plusami nie pojawiają się w wystarczjacej ilości by jakoś ją unormować.

Zapraszam również do mego...

• 2019
  • Fantastyka/Fantasy/Sci-fi