Świątynia Nieskończoności

Janet Farell Wydawnictwo: Edipresse Kolekcje Cykl: Przygody Jessiki Bannister. Historie z dreszczykiem (tom 19) Seria: Historie z dreszczykiem. Przygody Jessiki Bannister horror
Der Tempel der Umendlichkeit
2019-10-31
2019-10-31
Anna Just
Edipresse Kolekcje
historia z dreszczynkiem przygody jessiki bannister historia z dreszczykiem. przygody jessiki bannister janet farell sekta sekty literatura niemiecka

To pierwsza książka z tej serii, którą przeczytałam. Pomimo tego, że był to już 19 tom - autorka przedstawiła główną bohaterkę w taki sposób, że nie czułam tego, że nie jest to pierwsza część. Sam pomysł był naprawdę dobry, jednak autorka przez większą część książki opisuje wszystko niezwykle powoli, a zarazem nie dając nam za dużo detali. Najważniejsza część została...

Opowiadanie którego mimo krótkiej formy nie byłem w stanie przeczytać do końca. Tak bardzo irytuje mnie bohaterka, jej naiwność. Powtarzanie w każdym tomie tej samej informacji i kilka innych elementów.
Nawet elementy które na początku możnaby nazwać plusami nie pojawiają się w wystarczjacej ilości by jakoś ją unormować.

Zapraszam również do mego...

• 2019
  • Mam