Kup teraz - 3 oferty w cenie od 20.03 zł do 22.78 zł

poezja poezja polska poezja współczesna tomik poezji
poezja
poezja poezja polska poezja współczesna tomik poezji

Na półkach: , , , , ,

„Niebieski nieobecny” to szósty tomik wierszy Stefana Tycjana Tyczyny oraz moje drugie spotkanie z jego twórczością. Mając w pamięci całkiem niezłe wspomnienia z lektury „Wesołych wierszy i smutnych fraszek”, czyli siódmej książki autora, spodziewałam się całkiem niezłych wrażeń. Nie zawiodłam się, zarówno jeśli chodzi o tematykę, jak i wrażliwość artystyczną wyłaniającą...

• 2019
  • Typ A: Gatunek: Poezja
  • Typ A: Literatura piękna
  • Recenzentki
  • Zopiniowane

Dodaj cytat z książki Niebieski nieobecny