Zmiana

Okładka książki Zmiana Jolanta Sad
Okładka książki Zmiana
Jolanta Sad Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Black or White (tom 1) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Black or White (tom 1)
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-05-30
2020-05-30
erotyk miłość romans

Bardzo wciągająca historia. Bohaterowie wykreowani bardzo interesująco. Wątek miłosny mnie rozczulał. Całość na plus

Ciekawa i wciągająca historia. Czyta się szybko i przyjemnie, bohaterowie fajnie wykreowani. Biorę druga , jestem bardzo ciekawa co dalej . Polecam.

Świetna
Bardzo przyjemnie się czytało

Świetna
Bardzo przyjemnie się czytało

Dzięki talentowi pisarskiemu autorki, bohaterowie tej książki zostali przedstawieni w sposób, który sprawia, że wydają się realistyczni i głęboko złożeni. Ich decyzje i działania są przemyślane i autentyczne. Dlatego też, z pełnym przekonaniem, mogę stwierdzić, że bohaterowie w "Zmianie" są najlepiej napisanymi postaciami, jakie kiedykolwiek miałam okazję poznać w tego typu literaturze.

Nakręciłam się na tą książkę po przeczytaniu kilku pierwszych pozytywnych opinii.
Boszzzz… już dawno nie czytałam tak nudnej książki. Przecież tu nie ma żadnej akcji, nic kompletnie się tu nie dzieje a bohaterowie są tak mega dziwni, że aż nie wiem co napisać, brak mi słów.
Nicholas, który więcej myśli niż mówi czy robi, jego zachowanie przypominało mi spłoszonego chłopca a nie dorosłego mężczyznę, Anna która tylko gada… nie polubiłam jej, te jej wewnętrze rozmyślania wręcz mnie osłabiały.
Nie rozumiem tych pozytywnych opinii, a tym razem chciałabym wiedzieć co takiej osobie podobało się w tej książce 🤷‍♀️
Nie ma żadnej akcji, a mnie udało mi za to kilka razy przysnąć 🤦‍♀️
Sama nie wiem jak udało mi się dotrwać do końca, w ogóle ją skończyć. Dziwie się sama sobie.
Miałam nadzieję, że chociaż zakończenie będzie ciekawsze… ale tak beznadziejnej książki jeszcze nie zdarzyło mi się przeczytać! A na dodatek ona się kończy, a ja po następne sięgać nie będę, bo aż mi smutno na samą myśl…

To jedna z książek, a raczej serii, do której lubię wracać. Napisałam, że lubię wracać, gdyż robiłam to już kilkakrotnie. Już na platformie wattpad polubiłam pióro pani Jolanty. Bohaterowie, których wykreowała są bardzo przemyślani, zresztą podobnie jak fabuła. Nie ukrywam, że główny bohater jest moim ulubionym z całego rodzeństwa, ale pozostali wcale nie są gorsi. Z niecierpliwością czekam na serię White.

Czyta się szybko, ale żeby jakoś zachęciła mnie mocno do siebie to niekoniecznie. Dopiero końcówka mnie zaintrygowała i sprawiła chęć sięgnięcia po jeszcze.

Przypadkowe spotkanie,które odmienia życie? Dwoje ludzi z różnych światów?Nieporozumienie,które może wszystko zniszczyć? Lubicie takie klimaty? Jeżeli tak to książka zdecydowanie dla was.

Książka bardzo długo czekała na półce w kolejce do przeczytania i tak teraz się zastanawiam czemu zwlekałam🙈Super historia,mimo,że z początku miałam problem z ,,wejściem" w nią. Czasem miałam ochotę udusić autorkę za to co tam nawyczyniała,te źle zrozumiane słowa itp. Aż mnie skręcało i miałam ochotę wejść do książki i wszystko im wyjaśnić🤣Z drugiej strony patrząc to dzięki temu opowieść jest barwna i intrygująca,czytelnik nie może doczekać się żeby poznać zakończenie. I tu pojawia się kolejna rzecz ,która woła o pomstę do nieba-jak można w ten sposób kończyć książkę? No jak? ja się pytam😁 Po takiej bombie musiałam od razu zabrać się za drugi tom(recenzja niebawem). Kochani polecam wam tę pozycję z czystym sumieniem,tylko ostrzegam,że trzeba mieć od razu pod ręką kontynuację🤭

Ah co to była za książka. Dopiero zaczęłam ją czytać, a już byłam w połowie. Bardzo lubię takie ponieważ szybko się je czyta, a do tego są przyjemne. Nie mogłam się oderwać. Niby zwykła opowieść o dziewczynie cichej, dobrej, pomagającej każdemu ale też potrafiącej o swoje walczyć oraz o chłopaku bogaczu, który nie jest święty i ma dwie twarze. Ich drogi się spotykają i ... No właśnie ... Czuję niedosyt bo książka kończy się w takim momencie, że już nie mogę się doczekać drugiej części.

Na półkach: , , , , , ,

Historia świetna,dwoje bohaterów Anna i Nicholas od początku polubiłam ciekawi,wspaniali.
Wzruszona byłam tą opowieścią.
Pani Jola Sad pisarka bardzo utalentowaną,fantastyczna pióro ciekawe skąd wyszła jej ta książka skradła mi serce.
Pochłonęłam i połknęłam ją.
Cudna powieść obyczajowa.

Wzruszona byłam tą opowieścią.
Pochłonęłam i połknęłam ją.
Cudna powieść obyczajowa.

• Przeczytane 2021