Bez litości

Okładka książki Bez litości Willow Winters
Okładka książki Bez litości
Willow Winters Wydawnictwo: Wydawnictwo Papierówka Cykl: Merciless (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Merciless (tom 1)
Merciless
Wydawnictwo Papierówka
2019-12-13
2019-12-13
2018-05-11
Iga Wiśniewska

Na półkach: , , , , , ,

Książka z rodzaju dark i osobą które lubią te klimaty napewno się spodoba. Mamy delikatna porwana dziewczynę i zdecydowanego, mrocznego faceta który nie zmienia się nagle w łagodnego baranka. Bardzo dobrze jest opisana walka wewnętrzna i powolne poddawanie się naszej bohaterki. Zdecydowanie polecam dla fanów mocniejszych klimatów. Nie ma co zrażać się niską oceną.

Przeczytałam polowe, nie porywa, nie sięgnę po następne tomy..

Przeczytałam polowe, nie porywa, nie sięgnę po następne tomy..

Taka sobie...
Początek serii o mafii.

Taka sobie...
Początek serii o mafii.

Nie podobala mi sie ta ksiazka, nic ciekawego sie tam
nie dzieje oprocz tresowania glownej gohaterki, aby
zrobic z niej niewolnice idealna.
Czytajac niektore watki czulam sie totalnie zniesmaczona,
a ksiazka budzila we mnie nieprzyjemne uczucia, tak wiec
wcale nie mam ochoty na nastepne tomy i skoncze przygode
z ksiazka na tym etapie.

Nie podobala mi sie ta ksiazka, nic ciekawego sie tam
nie dzieje oprocz tresowania glownej gohaterki, aby
zrobic z niej niewolnice idealna.
Czytajac niektore watki czulam sie totalnie zniesmaczona,
a ksiazka budzila we mnie nieprzyjemne uczucia, tak wiec
wcale nie mam ochoty na nastepne tomy i skoncze przygode
z ksiazka na tym etapie.

Dla mnie tragedia! Nie polecam! Napewno nie sięgnę po następne tomy.

Dla mnie tragedia! Nie polecam! Napewno nie sięgnę po następne tomy.

Nie podobała mi się. Opis wskazuje na to, że bezlitosny mężczyzna w jakiś sposób zostanie zmieniony przez delikatną kobietę. Nic bardziej mylnego. Carter jest okropny. Nie ma ani jednej cechy, którą można polubić. Jest oprawcą, znęca się nad Arią i kręci go uległość, a wręcz tresura kobiety. Źle mi się czytało ich historię, ściskało mnie w żołądku czytając każdy wątek na temat tego, że ona w jakiś sposób czuła się przy nim bezpieczniej niż przy innych, że w pewnym momencie zaczęło ją kręcić to do czego ją zmuszał. I chyba najgorsze w tym wszystkim jest to, że mimo tego wszystkiego wciąż chciałam się dowiedzieć jak ta historia się skończy... Oczywiście nie dowiedziałam się, bo akcja została po prostu urwana. I prowadzę teraz wewnętrzny dylemat...

Ojj.. taka sobie. 5/10
Cała seria jak słabiutka. nic się tam ciekawego nie dzieje.
Główni bohaterowie nijacy. On niezrozumiały w swoim zachowaniu (jakby dwie osobowości),ona niby tak silna a poddaje się w najmniej odpowiednim momencie. Później nie zrozumiała dla mnie tresura i tak dalej ... łącznie z zachowaniem bohaterów.
Z braku laku...

Ojj.. taka sobie. 5/10
Cała seria jak słabiutka. nic się tam ciekawego nie dzieje.
Z braku laku...

Ta książka to w głównej mierze przewodnik jak wytresować idealną niewolnicę seksualną. Zachowanie głównego bohatera jest dość niezrozumiałe, jakby cierpiał na jakieś poważne zaburzenia psychiczne. Główna bohaterka jest tak mdła i nijaka jak tylko się da. Fabuła jest mroczna i ogólnie bardzo nieprzyjemna w odbiorze. Nie polecam.

1.5⭐
Rzadko mam ochotę na erotyki i po tej lekturze raczej nie zwiększę tej częstotliwości. Opisy scen erotycznych to dno, dialogi bez życia i sensu. ALE mam zamiar podjąć się przeczytania wszystkich części.

1.5⭐

Zupełnie nie moj klimat. Jak dla nie za mroczna. Przeczytałam połowę i nie dałam rady. To chyba nie jest dla mnie nawet dark romance. Jeżeli ktoś jednak lubi mrocze, troszkę chore historie to ta pozycja się spodoba.

• Romans

Willow Winters Bez litości Zobacz więcej